Targi Ślubne

 

 

Szczecin

28 stycznia 2024, Netto Arena Szczecin , 20.Wielka Gala Ślubna czytaj więcej

 

 

Wracamy ze stacjonarną odsłoną Wielkiej Gali Ślubnej! I oby wszystko poszło po naszej myśli i nic nie pokrzyżowało nam planów! Dacie wiarę, że z nadchodzącą edycją targów osiągniemy pełnoletność! Kiedy to zleciało? :)

Wielka Gala Ślubna została zorganizowana w największym obiekcie targowym na Pomorzu Zachodnim - halach MTS i przyciągnęła tłumy narzeczonych. 

W weekend 17-18 października 2009 odbyła się kolejna edycja Jesiennej Gali Ślubnej. Jak zawsze gościł nas szczeciński CHR Galaxy, gdzie swoją ślubną ofertę zaprezentowało blisko dwadzieścia firm z branży weselnej.

 


W niedzielę 28 stycznia 2018r już po raz czternasty spotkamy się ze wszystkimi, którym tematyka ślubno-weselna jest bliska sercu. Przez osiem godzin hale MTS przy ul. Struga 6-8 będą stały otworem przed wszystkimi, którzy planują swoje uroczystości w najbliższych latach.

Wydawca ogólnopolskiego magazynu "Moda na Ślub" serdecznie zaprasza przedstawicieli branży ślubnej na hurtowe targi ślubne "Moda na Ślub B2B Wedding Fair Poland", które odbędą się 20-21 sierpnia 2011 r.

W niedzielę 28 stycznia 2018r po raz czternasty spotkamy się ze wszystkimi, którym tematyka ślubno-weselna jest bliska sercu. Przez osiem godzin hale Międzynarodowych Targów Szczecińskich mieszczące się przy ul. Struga 6-8 będą stały otworem przed wszystkimi, którzy planują swoje uroczystości w najbliższych latach.

 

26 stycznia odbyła się kolejna edycja Wielkiej Gali Ślubnej organizowana od szesnastu lat przez portal e-wesele.pl. Tym samym w ostatnią niedziela stycznia oficjalnie został zainaugurowany ślubny sezon 2020!

13. Wielka Gala Ślubna nadchodzi wielkimi krokami. Do dnia targów, czyli nieoficjalnej inauguracji sezonu ślubnego 2017, pozostały niespełna trzy tygodnie. Machina ruszy już 29 stycznia w niedzielę. Jesteście gotowi na ten dzień? 

Tradycyjnie Wielkiej Gali Ślubnej towarzyszy konkurs dla narzeczonych przygotowujących się do ślubu i wesela. Tradycyjnie do wygrania będzie przyjęcie weselne. Tradycyjnie oprócz nagrody głównej do rozdysponowania będziemy mieli dziesiątki innych, bardzo atrakcyjnych nagród.

 

W niedzielę 29 stycznia 2017r już po raz trzynasty spotkamy się ze wszystkimi, którym tematyka ślubno-weselna jest bliska sercu. Przez osiem godzin hale Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga 6-8 będą stały otworem przed wszystkimi, którzy planują swoje śluby w najbliższych latach.

26 stycznia 2020 roku to moment, w którym tematem dnia będą ślub i wesele. Właśnie wtedy w halach sferycznych Event Areny mieszczących się w Szczecinie przy ul. Staszica 1 odbędzie się 16. Wielka Gala Ślubna. Pary, które myślą o zawarciu związku małżeńskiego oraz narzeczeni, którzy są już na etapie organizacji tego wyjątkowego dnia, nie mogą przegapić tego wydarzenia.

 

 

W ostatnią niedzielę stycznia w największym obiekcie targowym Pomorza Zachodniego – halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich - odbyła się kolejna edycja Wielkiej Gali Ślubnej. Impreza przyciągnęła tłumy zainteresowanych tematyką.


Podczas każdej edycji Wielkiej Gali Ślubnej organizowanej przez e-wesele.pl jeden z wystawców zostaje wyróżniony statuetką za najładniejsze stoisko. Jest to nagroda specjalna przyznawana przez organizatorów Wielkiej Gali Ślubnej.

 

Jeżeli myślisz o ślubie lub jesteś w trakcie przygotowań do tej wyjątkowej uroczystości koniecznie odwiedź nas 31 stycznia 2016 roku. Zapraszamy jak zawsze do hal Międzynarodowych Targów Szczecińskich.

 

 

27 stycznia odbyła się jubileuszowa 15.Wielka Gala Ślubna. Tym samym ostatnia niedziela stycznia należała do narzeczonych będących na etapie ślubnych przygotowań, a także do tych, którym z różnych względów tematyka ślubno-weselna jest bliska. Targi rokrocznie stanowią symboliczną inauguracją nowego sezonu ślubnego. Zatem śmiało można uznać i ogłosić, że sezon 2019 został otworzony z przytupem!

Relacja z XI Targów Ślubnych w bydgoskiej hali Łuczniczka, które odbyły się w listopadzie 2015 r.