Artykuły powiązane

Wielka Gala Ślubna została zorganizowana w największym obiekcie targowym na Pomorzu Zachodnim - halach MTS i przyciągnęła tłumy narzeczonych.

Dwustu wystawców od godziny 10:00 było do dyspozycji zwiedzających, którzy już na pół godziny przed otwarciem hal zgromadzili się przed wejściem i cierpliwie czekali na rozpoczęcie Gali. Tym samym sezon ślubny 2018 oficjalnie można uznać za rozpoczęty!

 

Dla niej
Salony sukien ślubnych wraz z prezentacjami najnowszych kolekcji na bieżący sezon zawsze są najchętniej odwiedzanymi stoiskami podczas targów. Przyszłe panny młode mają okazję z bliska obejrzeć kreacje, które będą najmodniejsze w najbliższych miesiącach.
Nie inaczej było tym razem. Ślubne i wieczorowe suknie skutecznie przykuwały uwagę żeńskiej części publiczności. Przyszłe panny młode mogły obejrzeć, dotknąć, w niektórych przypadkach przymierzyć modele, które wpadły im w oko. Na mamy i świadkowe czekały propozycje kreacji wizytowych i wieczorowych.

Dla niego
Panowie nie mogli czuć się pominięci. Lokalne i ogólnopolskie marki z modą męską, mające w swojej ofercie eleganckie, wizytowe garnitury i szeroki wybór dodatków, stanęły na wysokości zadania i przygotowały ciekawe propozycje dla przyszłych panów młodych oraz dla męskiej części gości – świadków i ojców.

Obrączki i pierścionki
Oprócz stoisk z sukniami ślubnymi, salony jubilerskie są kolejną grupą wystawców, wokół których zawsze gromadzą się tłumy.
Lokalne salony jubilerskie oraz ogólnopolskie marki, które gościliśmy na tegorocznej Gali, postarały się o wyjątkową, różnorodną i wyróżniającą każdego wystawcę ofertę.

Nie zabrakło najnowszych kolekcji zarówno ślubnych obrączek, jak i pierścionków zaręczynowych. Przyszłe panny młode mogły także poszukać dla siebie biżuteryjnych dodatków do uzupełnienia ślubnej stylizacji.

Pokazy mody ślubnej - salon Freya
Na scenie zaprezentowały się modelki w sukniach ślubnych salonu Freya.

Prezentowane kreacje pochodziły z najnowszej kolekcji domu mody Papilio, na które salon ma wyłączność na terenie województwa zachodniopomorskiego.
W tym roku projektanci postawili na kolor, innowacyjność, zmysłowość. Odkryte plecy, piękne koronki układające się na transparentnych podkładach w misterne wzory, doskonałe tkaniny i wzory to światowa jakość i niepowtarzalny styl.

Pokazy sukien wizytowych - Lulu Fashion&Style
Na scenie oprócz sukien ślubnych modelki zaprezentowały kreacje wieczorowe i wizytowe marki LuLu Fashion&Style.

Wysoka jakość materiałów i dodatków, dbałość o szczegóły, niewielkie nakłady (czasami pojedyncze egzemplarze), zmysłowy, elegancki styl daje gwarancję, że produkt zapewni użytkowniczkom wygodę, szyk i niepowtarzalność.

Muzyczne wizytówki
Na scenie i wokół niej życie tętniło przez cały dzień. W muzyczny klimat wprowadziło wszystkich Trio Con Fetti. Nastrojowy set dał wyobrażenie o tym, jak może wyglądać oprawa muzyczna ślubu plenerowego, cywilnego, kościelnego lub przyjęcia poprawinowego.

Przybyli goście mogli także sprawdzić muzyczne i wokalne możliwości zespołów MM Group, Spontaniczni, Vivo Music Band i nowej formacji na szczecińskim rynku – ElectroBoogie.

Przetańczyć całą noc
Jednym ze stałych punktów artystycznych Gali Ślubnej jest pokaz pierwszego tańca.

W tym roku Studio Tańca Anny Kowalskiej przygotowało pokazy pierwszego tańca w rytmach salsy i walca angielskiego. Dodatkową atrakcją był pokaz rewii taneczno-akrobatycznej.
W pierwszym tańcu weselnym zaprezentował się także duet Olga i Paweł z Pogotowia tanecznego dla narzeczonych

Kolorowo i niebanalnie
Osoby, które odwiedziły Galę mogły zobaczyć w akcji barmanów z Flavor Factor. Bajeczne kompozycje smakowe, zaskakujące łączenia smaków, podrzucane butelki i shakery, fruwające kostki lodu - to wszystko robiło duże wrażenie na obserwujących pokaz.

Ślubne Metamorfozy - finał
Tradycyjnie podczas trwania Gali na scenie miał miejsce finał projektu Ślubne Metamorfozy 2017 organizowanego przez portal e-wesele.pl i magazyn ślubny Uroczystość.

Uczestniczki ubiegłorocznego programu zaprezentowały się zgromadzonym gościom w stylizacjach ślubnych. Tytuł najbardziej spektakularnej metamorfozy tym razem trafił do Kamili Sobczak. Gratulujemy!

Wesele w Dworku nad Regą
Podczas trwania targów odbył się finał konkursu towarzyszącego Gali.

O główną nagrodę - organizację przyjęcia weselnego w urokliwym Dworku nad Regą walczyło sześć par. Sprawnościowe zadania wyłoniły zwycięską parę – Dominikę i Dawida.

Panele eksperckie i inne atrakcje
W tym roku po raz pierwszy uruchomiliśmy panele eksperckie. Przyszłe pary młode mogły spotkać się na zamkniętych prelekcjach z przedstawicielami salonów jubilerskich Jubitom, Event Bar oraz z Mistrzynią Ceremonii Bernadettą Kowalczyk.
Przez cały dzień można było skorzystać z bezpłatnych porad wedding plannerek z Lily Box.