Artykuły powiązane

Podczas każdej edycji Wielkiej Gali Ślubnej organizowanej przez e-wesele.pl jeden z wystawców zostaje wyróżniony statuetką za najładniejsze stoisko. Jest to nagroda specjalna przyznawana przez organizatorów Wielkiej Gali Ślubnej.

W tym roku zadanie nie należało do najłatwiejszych. Po zgłoszeniu swoich typów, wymianie opinii, długich dyskusjach w końcu udało się wyłonić tego jedynego wystawcę.

Podczas 15.Wielkiej Gali Ślubnej konkurencja dotycząca ciekawych stoisk była duża. Finalnie pamiątkowy grawerton trafił w ręce Oliwii Jakubiak reprezentującej podstargardzki lokal Zatrzymać Chwilę nad Miedwiem.

 

Cichym bohaterem była Pracownia Florystyczna Cuda Wianki, która zajęła się aranżacją i przygotowaniem stoiska dla Zatrzymać Chwilę nad Miedwiem.

 

Naturalne, florystyczne akcenty na bazie paproci i bluszczu, stonowana kolorystyka tkanin, romantyczna, podwieszana huśtawka, metalowe i drewniane dodatki, świece i drzwi w stylistyce shabby chic – całość spójna, pięknie się uzupełniająca, nie pozostawiająca miejsca na przypadek. Gratulujemy pomysłu i realizacji. I mamy nadzieję – do zobaczenia za rok na kolejnej Gali Ślubnej.

 

Zdjęcia dzięki uprzejmości: Pracownia florystyczna Cuda Wianki, ul. Szczecińska 52, Stargard, tel. 519 144 074