Artykuły powiązane

 

26 stycznia odbyła się kolejna edycja Wielkiej Gali Ślubnej organizowana od szesnastu lat przez portal e-wesele.pl. Tym samym w ostatnią niedziela stycznia oficjalnie został zainaugurowany ślubny sezon 2020!


Szesnasta edycja targów odbyła się ponownie w Event Arenie – sferycznych halach mieszczących się przy ul. Staszica 1 w Szczecinie. Wystawcy i ich stoika byli gotowi od godziny 10:00 i pozostawali do dyspozycji zwiedzających przez cały dzień.Jedno miejsce – ogrom firm i super frekwencja

Dla osób zainteresowanych daną tematyką targi branżowe są na wagę złota. W przypadku 16.Wielkiej Gali Ślubnej zwiedzający, czyli przyszłe pary młode, w jednym miejscu mieli dostęp do blisko stu czterdziestu przedstawicieli firm, którzy specjalnie na ten dzień przygotowali wyjątkowe oferty uwzględniające zazwyczaj solidny rabat lub garść dodatkowych gratisów.


Podobnie jak w poprzednich latach także i w tym roku frekwencja dopisała. Tradycyjnie już zwiedzający stawili się na targach jeszcze przed oficjalnym otworzeniem drzwi.
Tłumy gromadzące się przy wejściu, rozmowy z wystawcami i, co najważniejsze, podejmowanie decyzji na miejscu i podpisywanie umów – właśnie o to chodzi w imprezach targowych.

Suknie dla niej
Salony sukien ślubnych i wieczorowych wraz z prezentacjami najnowszych kolekcji na bieżący sezon to jedne z najchętniej odwiedzanych stoisk podczas każdej edycji targów.
Dzięki przygotowanym przez salony z modą ślubną ekspozycji, przyszłe panny młode miały okazję zapoznać się z tym, co będzie najmodniejsze w nadchodzących miesiącach. Nie inaczej było tym razem.


Ślubne, wizytowe i wieczorowe suknie skutecznie przykuwały uwagę żeńskiej części publiczności. Przyszłe panny młode mogły obejrzeć modele, które wpadły im w oko i umówić się do wybranych salonów na indywidualną wizytę połączoną z przymiarkami.

Moda męska
Panowie nie mogli czuć się pominięci. Ogólnopolskie marki z modą męską, mające w swojej ofercie eleganckie, wizytowe garnitury i szeroki wybór dodatków stanęły na wysokości zadania i przygotowały ciekawe propozycje dla przyszłych panów młodych oraz dla męskiej części gości – świadków i ojców.


Obrączki i pierścionki

Oprócz stoisk z sukniami ślubnymi salony jubilerskie są grupą wystawców, wokół których zawsze gromadzi się spore grono zainteresowanych osób.
Lokalne salony jubilerskie oraz ogólnopolskie marki, które gościliśmy na tegorocznej Wielkiej Gali Ślubnej, postarały się o wyjątkową, różnorodną i wyróżniającą każdego wystawcę ofertę. Wśród prezentowanej biżuterii nie zabrakło najnowszych kolekcji zarówno ślubnych obrączek jak i pierścionków zaręczynowych. Przyszłe panny młode mogły także poszukać dla siebie biżuteryjnych dodatków do uzupełnienia ślubnej stylizacji.


Premierowy pokaz kolekcji sukien Blossom 2020

Na scenie zaprezentowały się modelki w sukniach ślubnych szczecińskiej Pracowni Sukien Ślubnych Koronkowe Suknie. Kreacje w stylach boho oraz modern romantic są charakterystyczne dla tego miejsca i są wizytówką niezwykle kreatywnej projektantki Julii Jędruszkiewicz.


Na tegoroczną Galę Ślubną Julia Jędruszkiewicz zaplanowała premierowy pokaz swojej najnowszej kolekcji - Blossom 2020. Kreacje zainspirowane były polską przyrodą i dedykowane wszystkim przyszłym pannom młodym, którym marzy się ślub na łonie natury.

 

Pierwszy taniec
Jednym ze stałych punktów artystycznych Gali Ślubnej są pokazy pierwszego tańca. W tym roku pokazy przygotowało tradycyjnie już Studio Tańca Anny Kowalskiej, ale także Pogotowie Taneczne dla Narzeczonych Olga Kuzmina i Paweł Pietkiewicz.

 

Barmani w natarciu
Pokazy barmańskie wpisały się na stałe w scenariusz Gali Ślubnej, zatem nie mogło ich zabraknąć podczas tegorocznej odsłony targów. Zaskakujące łączenia smaków i kolorów, podrzucane butelki i shakery, fruwające kostki lodu – umiejętności barmańskie zawsze robią duże wrażenie na oglądających pokaz widzach.
Zgromadzonej publiczności zaprezentował się barman firmy Flavour Factor Premium Bar&Catering - Radek Sikora – jeden z najlepszych barmanów flair, laureat wielu polskich i zagranicznych konkursów barmańskich.


Ślub przy dźwiękach harfy i skrzypiec

Przyszłe pary młode, które szukały oprawy muzycznej na swój ślub mogły posłuchać występów harfistki Emilii Raiter oraz skrzypaczki Pauliny Szczęsnej. Obie panie dwukrotnie zaprezentowały się na scenie w specjalnie przygotowanym repertuarze, idealnym jako oprawa muzyczna uroczystych ceremonii zaślubin.


Wesele z przytupem

Głośniej zrobiło się, gdy na scenę weszli muzycy i wokaliści Vivo Music Band oraz Bosto Art oraz Wojtek Zarębski Dj Wokalista, którzy ożywili zgromadzonych pod sceną gości. Prezentacja możliwości muzycznych i wokalnych zachęcała do późniejszych pozascenicznych szczegółowych rozmów na temat oprawie muzycznej przyjęcia weselnego.

Samochodem do ślubu
Narzeczeni, którzy szukali nietuzinkowego samochodu do ślubu mogli wybierać między stylowym retro kabrioletem oraz supernowoczesną i ekologiczną Teslą. Jedno nęci, drugie kusi.


Złoci Wystawcy

Zgodnie z tradycją podczas targów wyróżniamy wystawców, którzy z Wielką Galą Ślubną są nieprzerwanie przez minimum pięć lat.
W tym roku mieliśmy przyjemność przekazać pamiątkowe grawertony przedstawicielom firm: Studio S4, Zaradny Photography, Studio Tańca Anna Kowalska, Rafał Ogłaza Fotografia, W. Kruk, Ślubny Kącik, Giacomo Conti, Lancerto, Barwy Bieli, Prezenterzy Szczecin, Virago, Vivo Music Band.
Z całego serca dziękujemy i mamy nadzieję na owocną kontynuację naszej współpracy w kolejnych latach.


Wesele w Restauracji Hotelu Bosak

Podczas trwania Gali Ślubnej odbył się finał konkursu towarzyszącego targom. O główną nagrodę - organizację przyjęcia weselnego w Restauracji Hotelu Bosak - walczyło sześć par.


Zadania, którym miały sprostać pary biorące udział w finale, wyłoniły laureatów. Zostali nimi Adrianna i Michał. Gratulujemy serdecznie i życzymy bajecznego przyjęcia weselnego w gościnnych progach Restauracji Hotelu Bosak.

 Widzimy się w 2021 roku

Szesnasta Gala Ślubna za nami, a my myślimy już o kolejnej edycji targów. Już teraz zapraszamy wszystkie firmy reprezentujące branżę ślubną oraz pary, które planują swój ślub na lata 2021-2023 do odwiedzenia nas w niedzielę 31 stycznia 2021. Do zobaczenia!


 

 

Sponsor Główny:

Restauracja Hotel Bosak

 

Patronat:

Polskie Stowarzyszenie Wedding Plannerów