Artykuły powiązane

                                           fot. szynoocom

W niedzielę 28 stycznia 2018r już po raz czternasty spotkamy się ze wszystkimi, którym tematyka ślubno-weselna jest bliska sercu. Przez osiem godzin hale Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga 6-8 będą stały otworem przed wszystkimi, którzy planują swoje uroczystości w najbliższych latach.

                                           fot.szynoo.com

Pary, które myślą o zawarciu związku małżeńskiego oraz narzeczeni, którzy są już na etapie organizacji tego wyjątkowego dnia, nie mogą przegapić tego wydarzenia.

Program rabatowy
Ślub i wesele to spory wydatek, dlatego też każda okazja do zaoszczędzenia jest warta uwagi. Program rabatowy towarzyszący Gali Ślubnej cieszy się ogromną popularnością od wielu lat. Dzięki niemu pary przygotowujące się do ślubu mogą zaoszczędzić nawet dwa i pół tysiąca złotych!
Aby otrzymać zestawy kuponów wystarczy przyjść na Wielką Galę Ślubną. Zniżki będzie można zrealizować u wystawców w trakcie trwania imprezy lub przez kolejnych sześć dni.

Wygraj wesele w Dworku nad Regą!
Dajcie sobie szanse, pomóżcie szczęściu i weźcie udział w konkursie towarzyszącym Gali! Wszystkie pary biorące udział w ścisłym finale zostaną hojnie obdarowane! A nagroda główna - organizacja przyjęcia weselnego w Dworku nad Regą - trafi do pary, która w przygotowanych przez nas zmaganiach okaże się najlepsza.

                                           fot.szynoo.com

Walka o nagrodę główną oraz pozostałe odbędzie się podczas trwania Gali. Obecność obowiązkowa! O szczegółach będziemy informować na łamach serwisu e-wesele.pl oraz na naszym profilu na Fb. Bądźcie czujni ;)

Pokazy i występy
Każda edycja Wielkiej Gali Ślubnej to mnóstwo atrakcji dla zwiedzających. Będzie można zobaczyć najnowsze kolekcje sukien ślubnych, występy zespołów muzycznych, pokaz pierwszego tańca.

                                                                                               fot.szynoo.com

Na scenie odbędzie się także finał Ślubnych Metamorfoz. Pięć uczestniczek, które poddały się przemianie pod okiem najlepszych specjalistów zaprezentuje się w ślubnej odsłonie. Dowiemy się, która z przemiana była najbardziej spektakularna oraz która z uczestniczek zagości na okładce naszego magazynu ślubnego.

                                           fot.szynoo.com

Co jeszcze?
Przez cały dzień trwania Gali do dyspozycji zwiedzających będą konsultantki ślubne, które będą służyły radami, pomocą i podpowiedziami. Zaplanowany jest także specjalny panel tematyczny z udziałem wedding plannerek.

 

SPONSOR GŁÓWNY

Dworek nad Regą 

 

SPONSORZY

Jubitom

Wojciech Hnat Fotografia

Grodzka Agencja Artystyczna

Vienna House Amber Baltic

Deep Motions

Katamaran Black Solar

Magic Flowers

White Weddings

JPG-Foto

Studio Tańca Anna Kowalska

FotoRakieta

Wanna Ride?

MatiBudka Fotobudka

Salon Be Beauty

Grand Park Hotel

Vivo Music Band

Skylens

Terpiłowski

Filozofia Piękna

Radisson BLU