Z przyjemnością zapraszamy wszystkich przygotowujących się do swojego wielkiego dnia na XVII odsłonę poznańskich targów ślubnych, nad którymi objęliśmy patronat medialny.
Targi odbędą się w niedzielę 14 stycznia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, Pawilon nr 3 (wejście od ul. Roosevelta). Co organizatorzy przygotowali dla przyszłych par młodych?

 

Dzisiaj zostały opublikowane szczegółowe zalecenia dotyczące organizacji imprez zamkniętych, w tym wesel. Większość opisanych przez nas w ubiegłym tygodniu wymogów została oficjalnie potwierdzona.

 

Po blisko dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią odbyła się 18.Wielka Gala Ślubna. W halach szczecińskiej Netto Areny przedstawiciele branży ślubno-weselnej spotkali się z narzeczonymi i parami, które dopiero zaczynają planować swój wielki dzień.

 

Wczoraj rząd dał zielone światło na organizację imprez zamkniętych, w których może uczestniczyć aż 150 gości. Przedstawiciele branży ślubnej i tegoroczne pary młode odetchnęły w ulgą. Zmiany wchodzą w życie z dniem 6 czerwca.

W niedzielę 20 lutego 2022r już po raz osiemnasty odbędzie się Wielka Gala Ślubna. Tym razem zapraszamy do szczecińskiej Netto Areny przy ul. Szafera 3/5/7.

 

Dawid Podoła to człowiek o wielu umiejętnościach i pasjach. Jest dj'em, wodzirejem, instruktorem tańca towarzyskiego, absolwentem Akademii Sztuki w Szczecinie o specjalności akordeon. Jak zaczęła się jego przygoda z muzyką i tańcem i skąd pomysł na obsługę muzyczną wesel jako dj/wodzirej z akordeonem?

 

Wracamy ze stacjonarną odsłoną Wielkiej Gali Ślubnej! I oby wszystko poszło po naszej myśli i nic nie pokrzyżowało nam planów! 

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki ogłosił kolejne kroki dotyczące odmrażania gospodarki. Informacja, na którą czekaliśmy od dawna to zielone światło na organizację wesel i to do 150 osób. Zmiany wchodzą w życie z dniem 6 czerwca.

Sezon ślubny trwa. Mnóstwo weselnych inspiracji, porady od profesjonalnych wedding plannerów i porównanie rynkowych opcji czeka podczas Wedding Trade Show. Wydarzenie odbędzie się 7 listopada we Wrocławiu.

 

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Minister Zdrowia Adam Niedzielski odniósł się do planowanego znoszenia obostrzeń m.in. w branży weselnej.

Ministerstwo Zdrowia zarekomendowało zgodę na organizację wesel do 50 osób. Będzie to kolejny etap odmrażania gospodarki po pandemii.

11 kwietnia odbędą się targi ślubne Wedding Trade Show 2021. Objęliśmy patronat nad tym wydarzeniem.

Wraz z ogłoszeniem pandemii branża ślubno-weselna stanęła w miejscu. Imprezy weselne, które miały odbyć się w pierwszej połowie roku albo zostały odwołane, albo przeniesiono je na bardziej odległe terminy. Pod znakiem zapytania stoją wesela w czerwcu. Wczoraj powiało optymizmem i nadzieją.

Przez ostatnich 16 lat przełom roku oznaczał dla nas mozolną pracę nad kolejną odsłoną Wielkiej Gali Ślubnej. W tym roku, w związku z pandemią i brakiem możliwości przygotowania targów w tradycyjnej odsłonie, podjęliśmy decyzję (i zarazem wyzwanie) o przeniesieniu wydarzenia do Internetu. Zapraszamy serdecznie na Wirtualne Targi Ślubne.

 

Od piątku 22 maja wejdą w życie zmiany dotyczące ilości osób, które mogą uczestniczyć w ślubach cywilnych.