Artykuły powiązane

W niedzielę 20 lutego 2022r już po raz osiemnasty odbędzie się Wielka Gala Ślubna. Tym razem zapraszamy do szczecińskiej Netto Areny przy ul. Szafera 3/5/7. Dla nas będzie to wyjątkowe wydarzenie, bo po rocznej przerwie spotkamy się na żywo i z wystawcami i z Wami - przyszłymi parami młodymi.Drzwi Netto Areny otworzymy już o godzinie 10:00 i wraz z firmami ślubnymi będziemy do dyspozycji narzeczonych przez cały dzień. Jeżeli dopiero myślicie o zawarciu związku małżeńskiego lub jeżeli jesteście już na etapie organizacji tego wyjątkowego dnia, wpadajcie do nas koniecznie!Atrakcje, atrakcje
Każda edycja Wielkiej Gali Ślubnej to mnóstwo atrakcji dla zwiedzających. W najbliższą niedzielę ich nie zabraknie. Będzie można zobaczyć najnowsze kolekcje sukien ślubnych, występy zespołów muzycznych, a także sety dj'skie.

Agnieszka Płonka ze Szkoły Pierwszego Tańca zorganizuje mini warsztaty i poopowiada o tym na czym świetnie się zna, czyli o pierwszym tańcu – przygotowaniu do niego, nauce i pracy z narzeczonymi. Z kolei Daria Salamon - założycielka marki Fanfaronada – opowie m.in. o procesie tworzenia kreacji ślubnych na zamówienie.

Konkursy, nagrody!
Jak zawsze będziemy mieli dla was super konkurs z super nagrodami cool O tym co trzeba będzie zrobić, żeby zgarnąć fanty dowiecie się już na miejscu w trakcie trwania Gali Ślubnej. Już teraz zdradzimy, że takiego konkursu w naszej osiemnastoletniej historii jeszcze nie było :)

Organizer Ślubny GRATIS!
Z okazji naszych urodzin (w tym roku wkraczamy w pełnoletność!) dla przyszłych par młodych będziemy mieli prezent - niezwykle praktyczny, nafaszerowany tabelami i merytoryką, jedyny taki Organizer Ślubny, który przygotowały konsultantki ślubne z Lily Wedding Planner. Wystarczy, że przyjdziecie na Wielką Galę Ślubną i już! – Organizer Ślubny wpadnie w Wasze ręce :) Zresztą nasz konferansjer będzie o tym nieustannie przypominał. 

Wstęp
Bilety wstępu już teraz można nabyć on-line na bilety.fm. W dniu targów wejściówki będą do kupienia w kasach biletowych 

Do zobaczenia w niedzielę!!!!


18.Wielka Gala Ślubna

20 lutego 2022r. Netto Arena

 

SPONSORZY: