Artykuły powiązane

Sezon ślubny trwa. Mnóstwo weselnych inspiracji, porady od profesjonalnych wedding plannerów i porównanie rynkowych opcji czeka podczas Wedding Trade Show. Wydarzenie odbędzie się 7 listopada we Wrocławiu.

Wedding Trade Show to kompleksowe wydarzenie poświęcone branży ślubnej. Młode pary zaczerpną dzięki niemu wielu inspiracji, a także znajdą odpowiedzi na wszystkie pytania. Będą mogły skorzystać z opinii ekspertów, poznać szeroką ofertę rynkową oraz sprawić, że zrealizuje się ich ślub marzeń.

Wydarzenie odbędzie się 7 listopada we Wrocławskim Centrum Kongresowym. Sprawdź plan eventu!

Wedding Trade Show – program wydarzenia

Scena Główna

Odwiedzający Wedding Trade Show będą mogli skorzystać z wielu atrakcji. Jedną z nich będą pokazy na Scenie Głównej. Modę ślubną zaprezentują takie marki, jak Fiancee, Karolina Seeger, Anetta Ejlak, DEVU Diana Walkiewicz. Ponadto, co nieco o roli wedding plannera opowiedzą przedstawiciele Agencji Ślubnej Sekrety Przyjęć. Odpowiedzą na pytania, czy taka pomoc jest niezbędna, czy to tylko niepotrzebny wydatek. Daria Borycka z Wedding Wishes wyjawi, jakie wyzwania stają przed parami młodymi w 2021 roku.

Uczestnicy będą mogli również sprawdzić ofertę rozrywkową:
- z pokazem barmańskim wystąpi grupa Oryginalny Bar
- pokaz tańca zaprezentuje Egurrola Dance Studio
- o muzykę zadbają natomiast Czadersi i LinViolin

Strefa Konsultacji

W Strefie Konsultacji będzie można zaczerpnąć porad od najważniejszych polskich ekspertów w branży ślubnej. Wśród nich znaleźli się:
- Daria Borycka z Wedding Wishes, która pomoże w kwestiach technicznych odnoszących się do ślubu
- Sekrety Przyjęć Agencja Ślubna, której przedstawiciele przeprowadzą przez indywidualne doradztwo ślubne
- Wiktoria Konieczna, która opowie o koordynacji dnia ślubu
- Olga Dyrda, która przeprowadzi przez zawiłości planowania najważniejszego dnia w życiu
- Aleksandra Leszczyńska – Wrocławska Mama – pokaże najpiękniejsze makijaże ślubne
- Katarzyna Wojtycza skupi się natomiast na dopasowaniu idealnego makijażu do panny młodej

Ponadto, będzie można się zaznajomić z ofertami Oryginalnego Baru, Kawoj, Wrocławskiej Akademii Tańca, Oazy Piękna, Czarna Góra Resort, Pałacu Sulisław i Zielonej Wróżki.

Strefa Beauty

W Strefie Beauty uczestnicy znajdą firmy, które skupiają się na zewnętrznym pięknie młodej pary. Jedną z nich jest Oaza Piękna, czyli pracownika fryzjersko-kosmetyczna, w której każdy poczuje się pięknie. Swoje usługi zaprezentuje też Depil Concept.

Bogata strefa wystawiennicza, najlepsi eksperci ślubni w Polsce, profesjonalny consulting weselny i tysiąc inspiracji – to wszystko znajdziecie na Wedding Trade Show. Już 7 listopada we Wrocławiu.
Kup bilet już dziś!