Artykuły powiązane

Na przełomie kilku miesięcy pięć uczestniczek Ślubnych Metamorfozy 2018 przeszło niezwykłe przemiany wizerunkowe. Wszystkie zostały oddane w ręce ekspertów, którzy przygotowali dla każdej z nich kompleksową stylizację ślubną i wieczorową. Projekt był organizowany przez portal e-wesele.pl i Magazyn Ślubny Uroczystość. Całość współtworzyli niezawodni partnerzy i sponsorzy.

 

Spotkania i konsultacje z ekspertami
W ramach projektu Ślubne Metamorfozy 2018 pięć przyszłych panien młodych, które zostały wyłonione w ramach castingu, otrzymało szansę na spotkania i współpracę z najlepszymi ekspertami zajmującymi się współtworzeniem ich wizerunku i kompleksowej ślubnej stylizacji.

 

Wizerunek – sprawa ważna
Anna Ścibior-Butrym, czyli kobieta orkiestra. Konsultantka ds. kreowania wizerunku, stylistka i wizażystka w jednym, koordynatorka Ślubnych Metamorfoz 2015, 2016, 2017 i 2018 w ubiegłorocznej odsłonie projektu wytyczała kierunki stylizacyjne uczestniczek, dbała o spójność stylizacji ślubnych i wieczorowych oraz o profesjonalne makijaże do sesji fotograficznych.

Uchwycone w kadrze
Właścicielka Beauty in Frames fotografka Anna Oleńczuk kobiecym okiem spoglądała przez obiektyw na uczestniczki Ślubnych Metamorfoz 2018. Ania uwieczniała przebieg każdej metamorfozy na każdym etapie. Gdyby nie ona nie zobaczylibyśmy reportażowego zapisu każdej metamorfozy oraz końcowych efektów w postaci pełnych emocji zdjęć.

 

Zadbane włosy, perfekcyjne uczesanie
O dobór odpowiedniego koloru włosów, ich pielęgnację, idealne cięcie oraz fantazyjne upięcia do sesji fotograficznych zadbał renomowany salon Akademia Keune. Stylistkami fryzur, które wzięły pod swoje skrzydła uczestniczki Ślubnych Metamorfoz były – Rita Łuszczek, Katarzyna Kruber oraz Małgorzata Wilk.

 

W sukni ślubnej
Podstawą stworzenia ślubnej stylizacji było znalezienie dla każdej z przyszłych panien młodych ślubnej kreacji. Wizyty w salonie sukien ślubnych VIVIEN każdorazowo obfitowały w mnóstwo emocji. Właścicielka salonu – Mariola Janowska z córką Sarah Janowską starały się znaleźć idealną suknię ślubną dla każdej z uczestniczek.

 

Kreacja wieczorowe i wizytowe
Butik VIP Collection to szczególne miejsca na modowej mapie Szczecina. Oferta zapierających dech w piersiach wieczorowych, wizytowych i koktajlowych sukni amerykańskich domów mody oraz przepiękne dodatki w postaci biżuterii, torebek i szali to raj dla każdej kobiety. Świetną atmosferę i profesjonalną pomoc w doborze kreacji każdorazowo zapewnia właścicielka Arleta Sobczyńska.

 

Coś dla ciała, coś dla ducha
Ogrom relaksu i oderwanie od pędu dnia codziennego zapewniały wizyty w Studiu Pielęgnacji Ciała i Ducha Filozofia Piękna. Uczestniczki były objęte profesjonalną opieką wykwalifikowanych kosmetologów. Oprócz manicure i pedicure panie otrzymały fachowe porady dotyczące pielęgnacji cery. Uczestniczki miały również wykonane profesjonalne zabiegi na twarz indywidualnie dobrane w zależności od potrzeb i kondycji skóry.

 

Fascynatory, spinki, opaski
Przysłowiową kropką nad i każdej stylizacji – zarówno ślubnej jak i wieczorowej - były zaskakujące i nietuzinkowe akcesoria do włosów od Expose Akcesoria. Bywało, że projektantka Magda Zgórska tworzyła dodatki z dnia na dzień specjalnie do przedstawionych stylizacji.

 

Bukiety i flower boxy
Pracownia Florystyczna Magic Flower była jednym z partnerów projektu. Florystka Kamila Miśniakiewicz do każdej stylizacji stworzyła jedyne w swoim rodzaju bukiety i kompozycje kwiatowe, które idealnie współgrały z urodą i stworzonym wizerunkiem każdej z uczestniczek. Kilka stylizacji zostało uzupełnionych o bajeczne Flower Boxy.

 

Profesjonalny makijaż
Make-up do sesji fotograficznych to sztuka sama w sobie. Makijaże naszych uczestniczek wyszły spod ręki koordynatorki projektu, konsultantki ds wizerunku i wizażystki Anny Ścibior-Butrym. Dzięki właściwemu dobraniu kosmetyków, odpowiednich odcieni, kolorów oraz korektorów uroda każdej uczestniczki została „wydobyta” i wspaniale podkreślona.

Na scenie
Podczas 15.Wielkiej Gali Ślubnej uczestniczki Ślubnych Metamorfoz 2018 zaprezentowały się na scenie w stylizacjach ślubnych.Suknie ślubne zapewnił salon Vivien. Fryzury to dzieło stylistów z Akademii Keune. Bukiety przygotowała Kamila Miśniakiewicz z Magic Flower. O makijaż wszystkich uczestniczek zadbała Sara Drabik. Choreografią zajęła się Anna Ścibior – Butrym.

Naturalna pielęgnacja dla każdej z pań
Szczecińska marka kosmetyków naturalnych i organicznych CLOCHEE zadbała o zestawy kosmetyków dla każdej z uczestniczek. Dziękujemy ślicznie za kolejny rok współpracy.


Najlepsza metamorfoza

Po zakończeniu projektu partnerzy wybierają najbardziej spektakularną, według każdego z nich, metamorfozę. W tym roku jury było w zasadzie jednogłośne i za najlepszą przemianę została uznana metamorfoza Marty Dybowskiej.

Drugie wyróżnienie wędruje do najbardziej fotogenicznej z pań. Redakcja magazynu ślubnego Uroczystość za taką uznała Alicję Jeżuchowską, którą można podziwiać na okładce marcowo-kwietniowego wydania magazynu.

Podziękowania i ukłony
Z tego miejsca chcemy najserdeczniej podziękować wszystkim partnerom i sponsorom, którzy współtworzyli szóstą już edycję projektu Ślubne Metamorfozy. Dziękujemy za bezgraniczne zaangażowanie, ocean fantastycznych pomysłów, wspaniałą i niezapomnianą atmosferę (!), pełen profesjonalizm oraz cenne rady i wskazówki.