Artykuły powiązane

 

Ślubne Metamorfozy 2018 Partnerzy:
Kreowanie Wizerunku Anna Ś.Butrym
Beautyinframes Anna Oleńczuk
Keune Akademia
Vivien Salon Mody Ślubnej
VIP Collection
Filozofia Piękna
Magic Flower
Expose Akcesoria


Za nami ostatnia tegoroczna ślubna metamorfoza. Tym razem wraz z ostatnią uczestniczką Sandrą przenieśliśmy się do przeszłości.
Stylizacja przygotowana przez Annę Ścibior-Butrym nawiązywała do klimatu i mody lat dwudziestych XX wieku. Całość fantastycznie korespondowała z miejscem sesji zdjęciowej, którym były wnętrza szczecińskiego Grand Park Hotelu. Jednak zanim się tam udaliśmy, czekał nas dzień pełen wrażeń i przygotowań do finalnej sesji zdjęciowej.

Zaczęliśmy od wizyty w Studio Keune, gdzie Sandrą zajęła się stylistka fryzur Rita Łuszczek.

Kolejny krok to wizyta w Salonie Sukien Ślubnych Vivien i wyzwanie w postaci znalezienia odpowiedniej kreacji dla naszej uczestniczki.

Butik VIP Collection do kolejny punkt w naszym terminarzu Ślubnych Metamorfoz. Wraz z pomocą właścicielki butiku Arlety Kornackiej znaleźliśmy dla Sandry suknię wieczorową, która wpisywała się w zamierzony styl.

Następnie szybki przejazd do showroomu Expose Akcesoria i poszukiwania dodatków do fryzury podkreślających styl retro.

Ostatni punkt programu to wizyta w Filozofii Piękna i chwila da urody, czyli zabieg pielęgnacyjny na twarz oraz zabiegi manicure oraz pedicure.

 

Sesja zdjęciowa, której autorką była Anna Oleńczuk z Beauty in Frames odbyła się w szczecińskim Grand Park Hotelu.
Hotelowe wnętrza w stylu ar deco wzorcowo wpisały się w założony przez specjalistkę ds wizerunku Annę Ścibior-Butrym klimat.