W trakcie trwania 15.Wielkiej Gali Ślubnej odbył się finał szóstej edycji Ślubnych Metamorfoz organizowanej przez portal e-wesele.pl i Magazyn Ślubny Uroczystość. W trakcie trwania finału ogłosiliśmy, która z uczestniczek zagości na okładce bieżącego wydania magazynu. W tym roku wiosnę przywitamy w towarzystwie urzekającej urodą i osobowością Alicji Jeżuchowskiej!

 

 Ślubne Metamorfozy 2018, w roli głównej - podporucznik Marta Dybowska! Nasze spotkania to cała paleta emocji i zaskoczeń w trakcie i niezwykle ekscytujący finisz. Zapraszamy na drugą metamorfozę ślubną tego roku!

 

 


Na przełomie kilku miesięcy pięć uczestniczek Ślubnych Metamorfozy 2018 przeszło niezwykłe przemiany wizerunkowe. Wszystkie zostały oddane w ręce ekspertów, którzy przygotowali dla każdej z nich kompleksową stylizację ślubną i wieczorową. Projekt był organizowany przez portal e-wesele.pl i Magazyn Ślubny Uroczystość. Całość współtworzyli niezawodni partnerzy i sponsorzy.

Pierwszą uczestniczką tegorocznego programu Ślubne Metamorfozy była Aneta. Zobaczcie jak krok po kroku przebiegała jej przemiana.

 Sandra Szlaszyńska zamyka szóstą edycję Ślubnych Metamorfoz. Jesteście ciekawi jak wyglądała jej przygoda z naszym projektem? Zapraszamy do obejrzenia relacji z przygotowań i sesji zdjęciowej.

Za nami druga metamorfoza tego roku. W roli głównej pełna niespodzianek Marta. Zapraszam do zerknięcia za kulisy tego, co działo się przez dwa dni.

Czwartą uczestniczką tegorocznych Ślubnych Metamorfoz była Alicja. Skromna, z przepięknym uśmiechem. Przed obiektywem Anny Oleńczuk z Beauty in Frames rozkwitła. Z niecierpliwością czekaliśmy na efekt tej sesji zdjęciowej. W końcu jest!

Dorota i Piotr najważniejszy dzień w życiu zaplanowali na 19 sierpnia 2017r. Teraz postanowili podzielić się wspólnym szczęściem. Z ciekawostek - para brała udział Ślubnych Metamorfozach 2016. Dorota dodatkowo miała okazję zasmakować roli modelki podczas finału projektu, który odbył się podczas 13.Wielkiej Gali Ślubnej :)

 

Za nami ostatnia tegoroczna ślubna metamorfoza. Tym razem wraz z ostatnią uczestniczką Sandrą przenieśliśmy się do przeszłości.

 

Pierwsza tegoroczna metamorfoza za nami. W czwartek miał miejsce finałowy dzień z udziałem Anety. Zobaczcie co się wydarzyło :)

Ostatnie dwa dni upłynęły nam pod znakiem realizacji czwartej tegorocznej ślubnej metamorfozy. Tym razem naszą bohaterką była pełna uroku Alicja.

Ślubne Metamorfozy 2018 ruszyły! Na pierwszy ogień wzięliśmy Anetę. Dzisiaj w ogromnym skrócie szybki rzut oka na to co działo się podczas pierwszego i drugiego dnia.
Już jutro od rana szykujemy naszą uczestniczkę do sesji zdjęciowej. Oby tylko pogoda nam dopisała, bo plany mamy kosmiczne!

 

Gdy trzecia tegoroczna metamorfoza była w toku, jej uczestniczkę - Martę Świst - dzieliły od dnia ślubu trzy miesiące. Teraz, gdy przyszedł czas na publikację, Marta jest już szczęśliwą mężatką. Zobaczcie jakie stylizacje przygotował dla naszej uczestniczki sztab partnerów tegorocznego projektu Ślubne Metamorfozy.

Studio Techniczne Keune towarzyszy Ślubnym Metamorfozom praktycznie od początku istnienia projektu. Styliści fryzur Keune mają głowy pełne pomysłów i konkretne pomysły na każdą z uczestniczek. Indywidualny dobór koloru włosów i upięcia do konkretnych stylizacji zawsze zapierają dech w piersiach. Przygotujcie się na mnóstwo emocji i niesamowite przemiany tegorocznych uczestniczek :)

 

To kolejny temat z cyklu jak uatrakcyjnić swój ślub i wesele. Podobnie jak helowe balony, bańki mydlane sprawią, że w jednej chwili, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, przeniesiecie się w czasy beztroskiego dzieciństwa.


Salon Bielizny Ebras.pl to jeden z partnerów Ślubnych Matamorfoz, który jest z nami od lat. W tym roku to się nie zmieni. A co za tym idzie Marta Płotkowska - właścicielka i wykwalifikowana brafitterka - będzie do dyspozycji tegorocznych uczestniczek.