Artykuły powiązane

 

Każda panna młoda w dniu ślubu chce zachwycić wszystkich swoim wyglądem. Aby osiągnąć cel warto dużo wcześniej zadbać o siebie i swoją urodę.

Cera pod kosmetycznym nadzorem
Gabinet kosmetyczny warto odwiedzać regularnie. Wówczas mamy stały kontakt z zaufanym kosmetologiem, który doskonale zna naszą cerę, wie jakie są jej bolączki, czego jej brakuje oraz jakie zabiegi sprawiają, że cera odzyskuje blask. W takiej sytuacji przygotowanie do dnia ślubu będzie dużo prostsze i z pewnością efekty zachwycą zarówno przyszłą pannę młodą jak i gości.
Jeżeli dotychczas nie korzystałyście regularnie z dobrodziejstw współczesnej kosmetologii, to przed ślubem warto poważnie pomyśleć o umówieniu się do renomowanego salonu i to przynajmniej na pół roku przed „godziną zero”.

Indywidualnie dobrane zabiegi
Po zdiagnozowaniu stanu cery kosmetolog zaproponuje zabiegi (najpewniej serię), które zostaną odpowiednio dobrane w zależności od występującego problemu. A zawsze jest jakiś problem. Najczęściej cera jest zanieczyszczona, nadwrażliwa, przesuszona, odwodniona, pozbawiona blasku. Regularne wizyty połączone ze najnowocześniejszym sprzętem, preparatami i zabiegami z pewnością przyniosą zaskakujące efekty.

Gładka niczym alabaster

Gładka skóra to marzenie każdej kobiety. Chcąc pożegnać się z niechcianym owłosieniem na długie miesiące, warto rozważyć depilację laserową. Seria zabiegów sprawi, że niechciane włoski znikną i długo się nie pojawią, a przyszła panna młoda będzie mogła cieszyć się gładką skórą.

Rzęsy – długie i gęste
Na przestrzeni ostatnich kilku lat przedłużanie rzęs stało niezwykle popularnym zabiegiem. Długie i gęste rzęsy podkreślają spojrzenie, otwierają oczy i wydłużają ich kąciki. Zbliżający się ślub może być pretekstem do umówienia się do stylistki rzęs. Jeżeli masz wątpliwości zawsze można umówić się na konsultację, po której podejmiesz decyzję czy robić zabieg, a jeżeli tak to jaką metodą.

Wyraziste brwi

Makijaż permanentny to kolejny zabieg, który zdobył rzeszę fanek. Przy pomocy makijażu permanentnego można podkreślić brwi, usta i oczy (kreski). Makijaż jest dostosowany do urody klientki, a efekt utrzymuje się przez kilka lat.
Rozważając ten zabieg przed ślubem po pierwsze należy umówić się na wizytę kilka miesięcy przed datą ceremonii (długi czas gojenia się strefy poddanej zabiegowi), po drugie należy postawić na najlepsze salony, które mają doświadczenie w tym zakresie i które pracują na najlepszych preparatach (zminimalizowanie reakcji alergicznych). Potem pozostaje cieszyć się z trwałego makijażu, który podkreśli na długo waszą urodę.

Bezpieczne opalanie
Czyli tzw. opalanie natryskowe to zdrowa alternatywa dla naturalnej opalenizny – bez szkodliwych promieni UV i bez efektu wysuszenia skóry. Sun SPA polecane jest dla osób, które nie mogą lub nie chcą się opalać, posiadają bardzo jasną skórę, są uczulone na słońce, mają znamiona lub przebarwienia. Podczas jednego seansu. Przed ślubem śmiało można skorzystać z zabiegu zapewniając sobie piękny odcień skóry na całym ciele w trakcie jednego seansu.

Piękne dłonie

W czasie ślubu wypielęgnowanie dłonie zwracają równie dużą uwagę co twarz. Na kilka miesięcy przed ślubem zafunduj paznokciom kurację witaminową. Kup w aptece preparaty przeznaczone do poprawy kondycji paznokci, skóry i włosów. Podczas codziennych obowiązków domowych używaj rękawiczek gumowych. Przed ślubem koniecznie umów się na wizytę do profesjonalnej manicurzystki.

Ślubne uczesanie

Ślubne uczesanie omów ze swoim fryzjerem odpowiednio wcześniej. Pamiętaj, że punktem wyjścia do dobrania przez stylistę odpowiedniego upięcia będzie suknia. Gdy będziesz miała wybraną kreację umów się na spotkanie z fryzjerem i porozmawiajcie o pomysłach na uczesanie. Na około miesiąc, dwa przez ślubem umów się na próbne czesanie. Nie warto z tego rezygnować.

Make-up

W tak ważnym dniu warto zaufać profesjonalnej wizażystce, która będzie doskonale wiedziała co zrobić, aby panna młoda wyglądała zjawiskowo. Użycie odpowiednich kosmetyków sprawi, że makijaż przetrwa w stanie nienaruszonym do rana. Po wybraniu wizażystki koniecznie należy umówić się na próbny make-up. Dlaczego? Po pierwsze warto się wcześniej poznać. Po wtóre zobaczysz czy propozycja makijażu będzie ci odpowiadała. W przypadku wątpliwości będzie można omówić ewentualne zmiany. Trzecia równie ważna kwestia to sprawdzenie czy cera nie zareaguje uczuleniem na któryś z użytych kosmetyków.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


REKOMENDOWANE SALONY

AgaArt Wizaż - Makijaż u klienta
tel. 501 179 599
Fb: AgaArt Wizaż
Instagram: agaart-wizaz
AgaArt74.maxmodels.pl

------------------

Nefretti Anna Sobczyk
ul. Boh. Warszawy 91A/V, Szczecin
tel. 509 431 533
Fb: Nefretti Anna Sobczyk

------------------

Instytut Arosza
ul. Piłsudskiego 6a/1, Police
tel. 730 17 17 47
Fb: instytuturodyedytastrozykwzietek

------------------

DepiLab
ul. Kaszubska 52, Szczecin
tel. 91 885 43 88
Fb: depilab

------------------

Yasumi Szczecin
ul. Staromłyńska 19, Szczecin
tel. 733 338 675
FB: YasumiSzczecin