Artykuły powiązane

Z przyjemnością zapraszamy wszystkich przygotowujących się do swojego wielkiego dnia na XVII odsłonę poznańskich targów ślubnych, nad którymi objęliśmy patronat medialny.
Targi odbędą się w niedzielę 14 stycznia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, Pawilon nr 3 (wejście od ul. Roosevelta). Co organizatorzy przygotowali dla przyszłych par młodych?

fot. materiały organizatora

Tradycyjne targi ślubne to wielka pomoc dla tych, którym tematyka ślubu i wesela jest bliska sercu. Narzeczeni mogą poznać usługodawców, stanąć z nimi twarzą w twarz, porozmawiać z tymi, których oferta jest interesująca, sprawdzić czy obie strony nadają na tych samych falach, a dzięki zgromadzeniu wielu firm w jednym miejscu, przyszłe pary młode oszczędzają czas i pieniądze. Impreza targowa daje możliwość poznania aktualnych trendów, najświeższych ofert, a narzeczeni mają na to cały dzień, więc mogą dokonywać wyborów bez pośpiechu, na spokojnie.

fot. materiały organizatora

Targi to bogactwo doznań i emocji. Takie otoczenie sprawia, że przyszłe pary młode zaczynają namacalnie czuć przedślubną atmosferę i zwykle jest to niezwykle przyjemne doznanie.

fot. materiały organizatora

Zapraszamy wszystkich narzeczonych z Poznania oraz województwa wielkopolskiego na zarezerwowanie sobie niedzieli 14 stycznia i odwiedzenia XVII Targów Ślubnych. Ni można tego przegapić!

Bilety online dostępne na bilety.targi-slubne.pl. W dniu imprezy w kasach na miejscu imprezy. Cena biletu 30 zł. Dzieci do lat 10 wstęp wolny.

Adres: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Hol Główny i Pawilon 3 (wejście od ul. Roosevelta – szklany budynek vis a vis Mostu Dworcowego)

fot. materiały organizatora (8)