Artykuły powiązane

Salony fryzjerskie L’Or zostały zaproszone do testowania i opiniowania nowej gamy kosmetyków Kérastase. Linia dedykowana jest osobom z problemami wypadania włosów i utratą gęstości włosów. Kosmetyki oraz usługi fryzjerskie na bazie tychże produktów w salonach L’Or są dostępne od marca.

   

Globalny problem
Wypadanie włosów to problem globalny, który dotyczy mężczyzn, ale w coraz większej mierze także kobiet. Wychodząc naprzeciw narastającemu problemowi marka Kérastase stworzyła profesjonalną linię produktów, które mają za zadanie wzmocnienie włosów i zahamowanie ich utraty.

W salonie i w domu
Zadaniem kosmetyków Kérastase z gamy Genesis jest ograniczenie utraty włosów w wyniku zarówno ich łamliwości jak i osłabienia cebulek. Dzięki współpracy fryzjera, dietetyka i dermatologa marka opracowała zaawansowany rytuał pielęgnacyjny dostępny w najlepszych salonach fryzjerskich, w tym także od marca w salonach L’Or.
Dodatkowo została stworzona uzupełniająca linia preparatów do stosowania w domu. Dzięki regularnego użytkowania z czasem można zauważyć znaczące zahamowanie wypadania włosów.

Pełna paleta kosmetyków
Genesis Kérastase to aż dziesięć kosmetyków – siedem do stosowania w domu i trzy do aplikacji w salonach fryzjerskich. Szampony, maska, odżywki, mleczko termiczne, serum, ampułki, ale także puder detoksykujący, booster i koncentrat – każdy kosmetyk dobierany jest indywidualnie przez fryzjera w zależności od nasilenia problemu oraz struktury włosów.

Przyjdź i się przekonaj
Jeżeli zmagasz się z problemem wypadania włosów, umów się na wizytę do jednego z salonów L’Or, skorzystaj z usług na bazie kosmetyków Genesis Kérastase i przekonaj się, że to działa!

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
REZERWACJE 24/7 z BOOKSY.com
Zarezerwuj termin wizyty w czasie i w sposób najbardziej Ci odpowiadający.
Dzięki booksy.com rezerwacje są dostępne 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
Wszystko z poziomu Instagramu, Facebooka, Google, lor.com.pl oraz aplikacji na telefon.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Zapraszamy do Salonów L'Or

L’Or Salony Fryzjerskie, ul. Cedyńska 4
tel. 91 4 222 888, 91 4 888 492
e-mail: cedynska@lor.com.pl

Baltica Wellness&Spa, pl. Rodła 8
tel. 91 359 44 04
e-mail: baltica@lor.com.pl
 

Galeria CH Gryf, ul. Wiosenna 32
tel. 91 463 22 33, 91 463 33 33
e-mail: gryf@lor.com.pl
 

Studio L’Or, ul. Sławomira 16
tel. 91 4 888 589
e-mail: slawomira@lor.com.pl