Artykuły powiązane


fot. materiały archiwalne Instytut Urody Beauty & Hair Edyta Stróżyk-Wziętek

Powszechność zabiegów takich jak makijaże permanentne czy tatuaże niesie ze sobą ryzyko w postaci niezadowalającego efektu końcowego. Na szczęście w dzisiejszych czasach w dość prosty sposób można temu zaradzić. Z pomocą przychodzą nam technologiczne rozwiązania, dzięki którym bezboleśnie można pozbyć się zarówno tatuażu jak i makijażu permanentnego.

Jak działa laser Q-Switch?
Urządzenie Q-Switch to innowacyjny sprzęt łączący działanie lasera, światła i ultradźwięków, dzięki temu skutecznie i precyzyjnie usuwa tatuaże. Laser Q-Switch wnika w głębokie warstwy skóry nie uszkadzając naskórka i nie powodując powstawania nieestetycznych blizn. Ta najnowocześniejsza metoda z powodzeniem jest stosowana do usuwania tatuaży, makijażu permanentnego, ale także przebarwień.


fot. materiały archiwalne Instytut Urody Beauty & Hair Edyta Stróżyk-Wziętek 

Krok po kroku
Emitując ultrakrótki impuls do skóry właściwej, laser rozbija barwnik na bardzo małe elementy, które następnie zostają zneutralizowane i w naturalny sposób usunięte przez organizm. Innowacyjność lasera Q-Switch tkwi w jego ponadprzeciętnej precyzji i działaniu na najgłębsze partie skóry. Tkanki łączne wokół tatuaży nie podlegają zniszczeniu, ponieważ wiązka lasera uderza tylko w tatuaż (czyli w pigment). To bezpieczny i szybki sposób na pozbycie się tatuażu.
Rewolucyjna technologia Q-Switch pobudza jednocześnie procesy immunologiczne skóry, zmuszając ją do szybszej regeneracji.

Regeneracja
Dzięki zastosowaniu najnowszych i całkowicie bezpiecznych rozwiązań, usuwanie tatuażu metodą Q-Switch może być stosowane nawet na najbardziej wrażliwych i delikatnych obszarach ciała, takich jak: okolice oczu, uszu, szyi i dekoltu. W zależności od wskazań medycznych zabieg może być przeprowadzony bez znieczulenia lub w znieczuleniu miejscowym (przy użyciu specjalnego preparatu w kremie).


fot. materiały archiwalne Instytut Urody Beauty & Hair Edyta Stróżyk-Wziętek

Przeciwwskazania
Zabiegowi usuwania tatuażu nie mogą poddać się osoby cierpiące na bielactwo, infekcje i stany zapalne skóry. Nadwrażliwość na światło, epilepsja, ciąża i leki światło-uczulające również nie pozwalają na przeprowadzenie zabiegu. O wszystkich przeciwwskazaniach klient zostaje poinformowany podczas wizyty w salonie.

Ważne kwestie
Dla uzyskania zadowalającego efektu końcowego koniecznych jest kilka wizyt. Ilość spotkań zależy od głębokości tatuażu, rodzaju zastosowanego barwnika i formy jego wykonania. Czas gojenia się skóry zależy od indywidualnych predyspozycji klienta oraz od przestrzegania zaleceń dotyczących pielęgnacji pozabiegowej. Zazwyczaj regeneracja trwa około 6 - 8 tygodni. 


Zapraszamy na usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego.
Zapewniamy najnowsze i bezinwazyjne metody, komfort i miłą atmosferę podczas zabiegu oraz konkurencyjne ceny.

 

 

Instytut Urody Beauty & Hair Edyta Stróżyk-Wziętek
ul. Józefa Piłsudskiego 6a/1, Police
tel. 730 17 17 47
e-mail: aroszainfo@wp.pl
facebook.com/pg/instytuturodyedytastrozykwzietek
instagram.com/explore/tags/arosza