Artykuły powiązane

 

 

 

Oprócz fachowego cięcia i koloryzacji równie ważne są kosmetyki stosowane w codziennej pielęgnacji włosów. Na sezon jesienno-zimowy Studio L’Or proponuje linię Oléo-Relax od Kérastase.

Oléo-Relax to odżywczy program pielęgnacyjny eliminujący suchość włosów oraz przywracający sprężystość i miękkość pasm. Co ważne kuracja dedykowana jest włosom o różnym stopniu przesuszenia.

 

Kąpiel dyscyplinująca

Zmniejsza objętość włosów bez ich obciążenia, dodatkowo ma działanie nawilżające. Preparat zawiera m.in. ekstrahowany olej z nasion Shorea robusta, który odpowiada za jedwabistą miękkość włosów i wzmacnia je. Regularne stosowanie kosmetyku gwarantuje 24-godzinne panowanie nad włosami i łatwe ułożenie wybranej fryzury nawet przy wysokiej wilgotności.

 

Maska Discipline

Dzięki formule olejku w masce preparat wnika głęboko we włókna włosów idealnie je nawadniając. W efekcie włosy są mniej splątane, podatniejsze na stylizację i miękkie w dotyku.
W składzie maski znajdują się m.in. olej kokosowy (nawadnia i chroni włosy) zawierający witaminę C, olej z owoców dzikiej róży oraz bogaty w kwasy tłuszczowe omega-6 i omega-9 olej Sacha Inchi. Dodatkowo maska wpływa na regenerację zniszczonych włosów oraz gwarantuje termoochronę (nawet do 230°) podczas zabiegów stylizacyjnych.

 

Olejki

To gwarancja pełnej kontroli i ujarzmienia włosów. Olejek Oléo-Relax Discipline wyróżnia się lekką formułą wzbogaconą o Morpho-Olejki™ (kokosowy, z owoców dzikiej róży oraz Sacha lnchi). Kompleks trzech olejów pomaga przeciwdziałać puszeniu się włosów, nawadnia i zmiękcza pasma. Dostarcza pasmom nienasycone oleje (m.in. omega-6 i omega-9), witaminę C, antyoksydanty dzięki czemu polecany jest także do włosów zniszczonych i matowych.

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy do szczecińskich salonów : 

 

L’Or Salony Fryzjerskie, ul. Cedyńska 4
tel. 91 4 222 888, 91 4 888 492
e-mail: cedynska@lor.com.pl

 

Baltica Wellness&Spa, pl. Rodła 8
tel. 91 359 44 04
e-mail: baltica@lor.com.pl

 

Galeria CH Gryf, ul. Wiosenna 32
tel. 91 463 22 33, 91 463 33 33
e-mail: gryf@lor.com.pl

 

Studio L’Or, ul. Sławomira 16
tel. 91 4 888 589
e-mail: slawomira@lor.com.pl