Artykuły powiązane


fot: Monkey Business/stock.adobe.com

Druga połowa roku to czas, w którym zaczynają się pojawiać zwiastuny i zapowiedzi tego, co czeka branżę ślubną w nadchodzącym sezonie. Kilka wyłapałam i zamierzam się nimi podzielić. Oto przegląd tego, co w sezonie ślubnym 2020 będzie NAJ.

Panna młoda
Projektanci postawili mocny akcent na elegancję w jej klasycznym wydaniu. Suknie ślubne w całości spowite w koronkach, modele nawiązujące stylistyką do hollywood glam, pióra jako dodatek lub baza do stworzenia kreacji czy niewyzywające, ale szalenie eleganckie, minimalistyczne kreacje dla panien młodych będą się wpisywały w ten trend.
Lansowana będzie także prostota w formie i wyrazie. Asymetryczne, proste modele, nieprzekombinowane spódnice w połączeniu z topem, białe garnitury, spodnie z kusą górą, suknie ślubne w odsłonie mini i kombinezony to kolejna garść propozycji tym razem dla odważniejszych panien młodych.


fot. konradbak/Fotolia

Stylizacja
Przyszły rok to naturalność, skromność i delikatność i to zarówno w kwestii makijażu jak i fryzury panny młodej. Mniej znaczy lepiej i piękniej. To się zawsze sprawdza. Świetny wybór.


fot. fotolia.com

Ślub
Najmodniejsze będą ceremonie plenerowe. Jeżeli planujecie ślub konkordatowy, temat z klucza odpada, ponieważ kościół nie wyraża zgody na zawieranie związków małżeńskich poza miejscami sakralnymi. Z kolei w przypadku ceremonii cywilnych, humanistycznych opcja organizacji uroczystości poza murami USC jak najbardziej będzie wchodziła w grę. Pozostaje wybór miejsca (warto to dobrze przemyśleć) i dopięcie formalności.


fot. DIMA_DASHA/fotolia.com

Przyjęcia
Postawienie na jakość, nie na ilość. Znaczy to ni mniej ni więcej tylko tyle, że wesela dla dużej ilości gości zyskują miano niemodnych. Lansowane będą z kolei przyjęcia kameralne, w przytulnych miejscach z plenerem.


fot. andrii kobryn /stock.adobe.com

Dekoracje
Dekoratorzy propagują pomysły na podwieszane roślinne instalacje. Kwiaty i zielone rośliny spływają od sufitu po podłogę (mogą okalać także sufit) tworząc wrażenie żywych, roślinnych ścian wewnątrz budynków. Styl botanical podniesiony do kwadratu.


fot. mmuza/fotolia.com

Oświetlenie
Dodatkowe, punktowe oświetlenie będzie w natarciu. I chodzi tutaj zarówno o girlandy z klasycznych żarówek, choinkowych światełek, cotton ballsów, ale też świec i świeczników z tea-lightami.
Najważniejsze w całym pomyśle będzie przeplecenie oświetlenia z kwiatami.


fot. valentyn640/stock.adobe.com