Artykuły powiązane

 

tekst: Aleksandra Tobołkiewicz, Salon Firmowy Itaka Szczecin Turzyn. Miłośniczka podróży z długoletnim doświadczeniem.
zdjęcia: materiały prasowe Itaka KaszubskaSalon Firmowy Itaka Szczecin, CH Turzyn

Słysząc hasło „podróż poślubna” jakie są Wasze pierwsze skojarzenia? Zapewne większość odpowie na to pytanie jednogłośnie - piękna pogoda, szeroka plaża z białym piaskiem, drinki w cieniu kokosowych palm podczas kąpieli słonecznych, jednym słowem totalny relaks. Ale jak się okazuje nie dla wszystkich.

Coraz więcej osób zgłaszających się do nas po poradę w sprawie idealnej podróży poślubnej szuka czegoś zupełnie innego. Klienci znudzeni popularną formułą all inclusive chcą zwiedzać, podziwiać zabytki, uprawiać sporty, próbować lokalnych smaków wśród miejscowej ludności. Oczywiście podczas wypoczynków oferujemy wycieczki fakultatywne, ale czasem jeden dzień to za mało. I tu wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów. Dla wszystkich ciekawych obcej kultury, smaków i zapachów polecamy na podróż poślubną wycieczki objazdowe. Nie wszystkie wymagają kondycji sportowca. Dzielimy je na te, które są spokojne, ale i na te dla bardziej wymagających. Można też wybrać opcję Z+W, czyli kilka dni zwiedzania i kilka dni wypoczynku w proporcjach dobranych do potrzeb i oczekiwań nowożeńców.

Kierunki, które cieszą się dużą popularnością to między innymi Turcja, Grecja, Hiszpania, Kuba, Madagaskar, Tajlandia czy Sri Lanka (pobyt możemy połączyć z wypoczynkiem na Malediwach).
Dla wielbicieli morskich wojaży proponujemy wycieczki objazdowe w formie rejsu po Wyspach Kanaryjskich.
Dla osób lubiących sporty ekstremalne mamy do dyspozycji pakiety no-limits, takie jak np. wejście na najwyższy szczyt Afryki, wycieczkę samochodami terenowymi po Maroku, trekking po lewadach na Maderze lub rejs kameralnym katamaranem po oceanie Indyjskim.
Dla tych z Was, których nie przekonuje transport lotniczy mamy propozycję wyjazdu autokarem ze Szczecina (m.in. objazdowe Włochy, Chorwacja, Norwegia czy Francja).
Bardziej doświadczonym przypadną do gustu Chiny, Kirgistan, Wyspy Karaibskie, Indonezja, Meksyk czy Islandia.


Jedno jest pewne - niezależnie od tego, czego oczekujecie, czy to będzie trekking na wulkanie czy all inclusive w Egipcie – dla każdego znajdziemy idealną podróż poślubną, ponieważ nie ważne gdzie i co robimy. Ważne z KIM! :)


ZAPRASZAMY po nasze NOWOŚCI- wycieczki objazdowe na Malediwach.
Przeloty bezpośrednie!

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SALON FIRMOWY ITAKA GH TURZYN
al. Bohaterów Warszawy 42, tel. 516 917 288, e-mal: Szczecin.turzyn@fc.itaka.pl


SALON FIRMOWY ITAKA przy CH KASKADA - NOWE BIURO
ul. Kaszubska 71/2A tel. 510 914 089, e-mail: szczecin.kaszubska@fc.itaka.pl