Autor Wątek: Just the two of us building castles in the sky. Just the two of us-You and I ;)  (Przeczytany 202698 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mka

  • Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5815
  • Płeć: Kobieta
  • We are connected that is how I feel...e-zadymiary
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
W oczekiwaniu na Święta :balwan: :Swiety: , chcąc podsycić jeszcze bardziej atmosferę, rozpoczynam jedno z moich najważniejszych „final countdown”  :Wzruszony: :Wzruszony: :Wzruszony: ....tak, tak dopiero się zdecydowałam, chociaż ochotę miałam od dawna :hopsa: :hopsa: :hopsa:

Poznałyście/liście (ale nie te liście z drzew  :brewki: i te liście też nie  :Ganja: ) mnie już trochę ale nie znacie Naszej historii. O tym następnym razem bo muszę z Robertosem jednakową wersję ustalić. On bardzo dobrze pamięta Nasze początki. Ja trochę mniej bo nie myślałam, że tak to się wszystko ułoży i  że „będzie z tego taka miłość”  :aniolek: :Serduszka:  jak stąd (Szczecin) aż do Chin albo na księżyc...Oj głupawka mnie bierze  :glupek: :cancan:

ZA DUŻE ZDJĘCIE !

Witam wszystkich i zapraszam bo do 21 maja 2011 jeszcze baardzo daleko... :Mdleje_1: :Mdleje_1: :Mdleje_1:
Zaczynamy odliczanko :Rezyser: :skacza:
« Ostatnia zmiana: 12 Grudnia 2009, 00:07 wysłana przez ela »

Offline Anjuszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6903
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2011
Jestem pierwsza i chętnie będę podczytywać!!  :))

Offline agu-s

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7420
  • Płeć: Kobieta
melduję się ;D ;D ;D
w końcu się doczekałam :P ;) ;)

Fotka niestety za duża, przez jaki program dodajesz zdjęcia?? Przez Imageshacka możesz ustawić prawidłowy (w dłuższym boku 640)

Offline justys0101
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7686
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: [color=black
Jestem i ja  :hello:

Czyli jednak się zdecydowałaś na odliczanko  ;D

Offline pamela

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10971
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
no to ja tez zawitam, czeka nas dluugie prawie poltora roczne odliczanie ;D
 :-* :-*


Offline mka

  • Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5815
  • Płeć: Kobieta
  • We are connected that is how I feel...e-zadymiary
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Anjuszka, agu-s, justys0101, pamela Witam Was Kochane :hello:
Dziwnie z tym zdjęciem bo do tej pory wklejałam w taki sam sposób i było okej  :obrazony:  ;) ;) ;) ;) Wklejam z fotosika "Zdjęcie 500px na forum". No ale faktycznie pomimo, że zmieniałam w programiku to nie zauważyłam, że fotka ma jeden bok za długi już się poprawiam.
Co prawda na tym zdjęciu "nic nie ma" ale tak ładnie pasowało do pierwszego posta ::) ::) ::)



Dopiero wcinam śniadanko bo dzisiaj coś pospałam za długo :brewki: zaraz szybka :wanna: i biorę się do roboty. Pomagam dzisiaj mamie wypucować okna :Mdleje_1: 125 raz w tym roku :D :D :D Wieczorem lepimy pierogi i do zamrażareczki je co by przed Wigilią można było czym innym się zająć.
A wieczorkiem moje drogie kolejna porcja fotek  :Fotograf: "już Nas" gdzie widać pyski Nasze  :los: :los: :brewki: . I oczywiście opis tego co tam będziecie najpierw chciały  :hopsa: :hopsa: :hopsa:
pamela odliczanko musi być długie, żeby napięcie się stopniowało odpowiednio :tupot: :tupot: :hahahaha: :hahahaha:
Miłego dnia i do wieczorka :-* :-* :-*

Offline kaarolinka

  • ciekawska
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 949
  • Płeć: Kobieta
jestem jestem :-* :-*

Offline agu-s

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7420
  • Płeć: Kobieta
a już myślałam, że Cię zobaczę ;D ale wytrzymam do wieczora ;)
miłej pracy ;) ;D

Offline AnekPiekarek

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1161
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.09.2010
jestem i ja ;D

Offline Izabela82

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 598
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010
Nowe odliczanko  ;D, witam i ja wsiądę do tego pociągu jeżeli mnie zabierzesz ;D ;D



Offline galaretka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1295
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: były już dwa :hopsa:

galaretka jak założę to obiecuję, że się bardzo szybko dowiesz...poporstu odliczanie do 2011 to kosmos jeszcze jakiś dla mnie... ;) Ale po nowym roku...normalnie masz u mnie osobiste zaproszenie  ::) :D


hm hm hm :czeka:

 :beczy:

tylko porzadna fotka i szczegolowa historia zapoznania sie pozwoli temu stanowi rzeczy pojsc w zapomnienie  :tupot: :tupot: :brewki:
Kochajmy się !! ;D

"As im rządzi, fanki kadzą, kogo zechcą tego zgładzą."
Czemuż to, o Asie, o wyjątkowej klasie, w rymu niepozorności widzisz brak miłości.

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
I ja się melduję u Ciebie :)

I czekam na foteczki  ;D

Offline andzelika

  • Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4931
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.09.09
i tu tez sie melduje
[/url]
[/url]

Offline kiniadg

  • http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=21353.0
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 684
  • Płeć: Kobieta
  • razem od 25.10.2002
  • data ślubu: 03.07.2010 Maxim
i ja się melduję :D chętnię będę odwiedzać twój wątek ;D

Offline mka

  • Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5815
  • Płeć: Kobieta
  • We are connected that is how I feel...e-zadymiary
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
kaarolinka, AnekPiekarek, Izabela82, galaretka, Mysikróliczek, andzelika Witam i Was Kochane :hello:

Cytuj
hm hm hm :czeka:
 :beczy:
tylko porzadna fotka i szczegolowa historia zapoznania sie pozwoli temu stanowi rzeczy pojsc w zapomnienie  :tupot: :tupot: :brewki:

galaretko osobiste przeprosiny już poszły  :oops:  :blagam: :blagam: :blagam:

a już myślałam, że Cię zobaczę ;D ale wytrzymam do wieczora ;)
miłej pracy ;) ;D

agu-s Mogłaś poprosić Paule żeby Ci pokazała zdjęcia z 1 i 2 kl. podstawówki jak jeszcze chodziłam do „c”..to był widok  :hahaha: :hahaha:


Padam na twarz po dzisiejszym dniu, ledwo się wyrobiłam z tym sprzątaniem, a to dlatego, że zajrzałam do szaf do których już dawno nikt nie zaglądał  :Maruda: co tam się działo  :boje_sie:  :brewki: :brewki:
I zgadnijcie co znalazłam  :drapanie: :hopsa:
Pierwszy i ostatni list  :list_milosny: :list_milosny: od mojego Roberta...a czemu tak?? Już opisuję jak to było :hahahaha:

Nasza znajomość rozpoczęła się pod koniec 2002 i była to czysto internetowa znajomość...... :chat:
Od dawien dawna mój internetowy nick to kibicka.. Tak więc zaczepił mnie „ktoś” na onetowym czacie z pytaniem: „Kibicka czego??”. Odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że Pogonii Szczecin- i tak się zaczęło. Mnóstwo godzin spędzonych na czacie i gg. No ale przecież to tylko internet a w nim wydaje się wszystko dużo fajniejsze niż jest naprawdę. Z tego co pamiętam to nasze rozmowy nie były takie do końca różowe-dużo rzeczy Nas dzieliło i różniło, i w wielu sprawach mieliśmy odmienne zdanie (i często tak jest nadal)  :ekxpert: . Mi się do spotkania nie spieszyło. A Robertowi? Nie pamiętam-mam dosyć dużą dziurę z tamtego okresu  :mdleje: To co mi później mówił to to, że jak zobaczył moje zdjęcie to od razu wiedział, że „chce mnie mieć” (cokolwiek by to oznaczało)... :Serduszka: :Serduszka: cd.nastąpi :hopsa:

Nasza historia nie jest jakaś powalająca (czigry historia pobiła wszystkie) ale jest częścią Nas więc pomimo, że było to już tak dawno, opowiadając ją Wam wspomnienia wracają  :Wzruszony: :Wzruszony: :Zakochany:

Kobitki moje drogie kończę na dzisiaj-jutro dalszy ciąg. Muszę jeszcze do Was pozaglądać i wyspać się. Obiecuję, jutro rano świeża porcja... :chat:
No i na dobranoc Nasze pyski  (Robert mnie zabije, że go tu ujawniam)






Dobranoc :-* :-* :-*



Offline justys0101
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7686
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: [color=black
Nie zabije, nie zabije... Przeciez tu obowiązuje forumowa tajemnica ;) Nikt Cię nie wyda  ;D

Fajna z Was para :)

Morgan
  • Gość
mozna?

Offline Izabela82

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 598
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010
ULALA...jak śliczna para. Prosimy o więcej fotek :).zostawiam niedzielne :-* :-*



Offline czigra

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5591
  • Płeć: Kobieta
  • Ewa i Maciek
  • data ślubu: [i
 :szczeka: :szczeka: :szczeka: aaaaa dopiero teraz zauważyłam Twój wątek :glowa_w_mur: jestem z Tobą i odliczam :Daje_kwiatka: ale masz cudne blond loczki :Serduszka:


Offline kaarolinka

  • ciekawska
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 949
  • Płeć: Kobieta
fajna z was para :)
niedzielne :-* :-*

Offline mka

  • Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5815
  • Płeć: Kobieta
  • We are connected that is how I feel...e-zadymiary
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:


Morgan, czigra oczywiście, że zapraszam i witam  :hello:

Nikt Cię nie wyda  ;D


Ja wiem, że Wy nie ale R. jak się dowie to tu będzie zaglądał i nie będę mogła się na niego skarżyć  ::) ::)

Prosimy o więcej fotek :)


Fotki będą różnej maści.. :brewki: :brewki:

justys0101, Izabela82, czigra, kaarolinka Dzięki za miłe słowa  :uscisk: :uscisk: :uscisk:

A teraz opowieści ciąg dalszy (dłuugie)..... :mdleje: :mdleje: :mdleje:
...I tak zastały Nas Święta BN 2002  :balwan:  Robert nie pochodzi ze Szczecina, a na studiach mieszkał w akademiku - siłą rzeczy zostawił tam komputer i pojechał do domu, co oznacza, że byliśmy pozbawienie możliwości komunikowania się (sms-ów, jeszcze jakoś do siebie nie pisaliśmy). I chyba właśnie dlatego wysłał do mnie list  :list_milosny: (ten pierwszy i ostatni) a w nim, parę miłych słów o wszystkim i o niczym + kartka z życzeniami na święta i NR. Nie powiem, że się nie zdziwiłam ale było to miłe zdziwienie  :Wzruszony: :Wzruszony:

Okres świąteczny szybko minął i jak tylko R. pojawił się na gg, znowu zaczęło się pisanie  :chat:  Któregoś dnia niechcący chłapnęłam, że idę ze znajomymi z klasy (jeszcze wtedy byłam w LO) na lodogryf  nawet podałam mu godzinę. Po prostu nie podejrzewałam, ze on może tam przyjść!!!!!!  :Mdleje_1: :Mdleje_1: :Mdleje_1:  Więc, jeździłam sobie na łyżwach (może jeździłam to za dużo powiedziane - sunęłam trzymając się barierki  :glupek: ), gadałam ze znajomymi i tak czas leciał. Koniec tury już dochodził- ostatnie ślizgi- a tu ktoś mi przed oczami śmiga, robi piruety i mówi do nie CZEŚĆ MARTA...mhmmm nie pamiętam co sobie pomyślałam, prócz tego skąd on zna moje imię? :boje_sie: I potem jakoś drogą dedukcji wywnioskowałam, że to Robert. Tura się skończyła, ja byłam w paczce znajomych a R. gdzieś zniknął...Nie było jakiegoś większego echa po tym spotkaniu w kolejnych Naszych rozmowach...

Przyszła połowa stycznia, piątek standardowe pożegnanie na gg (bo R. jechał do domu jak co weekend)....no i przez to wszystko spóźnił się na ostatni autobus do domu (dosłownie zobaczył jak autobus odjeżdża z postoju  :Rowerzysta: ). Wrócił wiec do siebie i napisał mi, że zostaje na weekend w Szn. i czy możemy się zobaczyć  :brewki: :los: Zgodziłam się  :taktak:  Zaproponowałam mu sobotę o 12 (tata na polowaniu, mama miała dużo roboty i musiała iść w sob. do firmy, a ja miałam sprzątać). Oczywiście za późno wstałam i nie wyrobiłam się przed przyjściem R. Ale myślę... spoko posiedzi dwie godzinki i pójdzie, a ja zdążę dokończyć. Mhmmm siedział do 17  :mdleje:  już nawet moja mama przyszła (oczywiście nie kryła zdziwienia, że jakiś obcy chłopak w domu sam ze mną siedzi- no i chata nie sprzątnięta). A my....gadaliśmy i całowaliśmy się  :Serduszka: :Serduszka: :Serduszka: Chyba nawet wtedy pierogi  :obiad: mu odgrzewałam i byłam zdziwiona jak można jeść pierogi bez podsmażanej cebulki na zewnątrz - bo mówił, żeby mu nie robić. I ten dzień  (18.01.2003) oficjalnie jest początkiem Naszego związku  :Zakochany:  A 16 stycznia mój R. obchodzi urodziny-więc niejako byłam prezentem urodzinowym... :urodziny:

Uff...wybaczcie za tak długiego posta, ale nie ma już co się rozdrabniać :D :D :D

Następnym razem o zaręczynach, a potem wreszcie przechodzimy do ślubnego tematu :skacza:

Miłej  niedzieli  :-* :-* :-*


Offline galaretka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1295
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: były już dwa :hopsa:
 :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: :skacza:

wybaczone  ;D ;D
hihi, ja wyszlam z ZALOZENIA, ze sie dowiem, przed historia poznania i zarecznyn hihi i sie udalo ;)

faaajna opowiesc. dobrze czasem nie zdazyc na autobus, choc rodzice pewnie z prezentami czekali  ;)
ale co tam, za pierogi i pocalunki warto :D  ::)
Kochajmy się !! ;D

"As im rządzi, fanki kadzą, kogo zechcą tego zgładzą."
Czemuż to, o Asie, o wyjątkowej klasie, w rymu niepozorności widzisz brak miłości.

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Pewnie, że wybaczamy  ;D
Fajna historia :) Pierogi to teraz Wasze danie powinno być  ;D ale bez cebulki!  :P

 :-*

Offline justys0101
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7686
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: [color=black
Ja też jem pierogi bez cebulki ;)

Czekamy na dalsze opowieści :)

Offline pamela

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10971
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
my tez zaczelismy byc razem w dniu urodzin meza ;D
 :-* :-* :-*


Offline gosiaczek252
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 621
  • Płeć: Kobieta
Jestem i ja...jakoś nie zauważyłam Twojego odliczanka dlatego tak późno, ale już nadrobiłam. Świetna historia waszych początków  ;) ;D :D Z niecierpliwością czekam na cd  :tupot:

Offline Anjuszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6903
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2011
Ciekawie się zapowiada, nie mogę się już doczekać w jakich okolicznościach się zaręczyliście hihih  ;)

Offline mka

  • Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5815
  • Płeć: Kobieta
  • We are connected that is how I feel...e-zadymiary
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:


gosiaczek252 Witam,  :hello: wszystko jest do nadrobienia - cieszę się, że zajrzałaś  :hopsa:



galaretko, Mysiu, justys0101 Wiecie, że dopiero sobie uświadomiłam jakie te pierogi były ważne  :Obiad: :Wzruszony:

pamela Fajnie tak rocznicę mieć w ten sam dzień co urodziny albo w pobliżu (tak jak u Nas 2 dni różnicy), za 20 lat nie będzie wykrętów, że się nie pamięta  :drapanie:  :brewki:

Anjuszka o zaręczynach napiszę jutro  :Serduszka:

Dzisiaj Roberto wrócił z moim tatą z lasu  :los: :brewki: Zrobili wędlinkę na święta i trochę w lesie posiedzieli  ::) Hihi  :hahahaha: :hahahaha: ...mój tata tak głośno chrapał w nocy :Rezyser: że aż Robert przeniósł się do innego pokoju  :Maruda:  :biala_flaga: - tak mu teściu ciszę nocną zakłócał  :glupek: :hahaha: Ojjj chłopaki tam wesoło mieli  ;D  Pomimo tak długiego stażu R. nadal opowiada  :na_ucho: mi wszystko ze szczegółami, więc nie martwię się, że coś tam narozrabiał i się nie przyznał ::) ::)

Jutro dzwonimy po lokalach żeby umówić się na oglądanie sal, które nam wpadły w oko   :skacza: Muszę przygotować listę pytań. Właśnie - dziewczyny o co warto zapytać rozmawiając w sprawie sali na wesele?? :D :D

Zmykam do Was jeszcze, miłego wieczorku :-* :-* :-*


Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Czy jest jakaś godzina o której wesele musi się bezwzględnie skończyć?
Jaka jest gramatura posiłków?
O której będą podawane posiłki?
Czy w cenie jest/są:
- owoce
- ciasta
- napoje alkoholowe (jakie?)
- napoje bezalkoholowe (jakie?)
- szampan
- tort?
Czy można ciasta upiec samemu czy muszą być z cukierni?
Czy dekoracja sali jest dodatkowo płatna i jaki masz na nią wpływ (może mają jakieś zdjęcia?)?
Czy jest gwarancja stałej ceny?
Czy noclegi dla gości są po niższej cenie niż zwykle?
Czy apartament dla nowożeńców jest gratis?

Nic więcej nie przychodzi mi tak na szybko do głowy :)

Offline pamela

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10971
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
o cene, o menu, dekoracje, co zapewniaja, czy daja chleb na powitanie, jezeli jest to hotel to o mozliwosc noclegow, o to kto podaje alkohol, a jak wy to czy bedzie w zamknietym pomieszczeniu tylko dla was dostepnym, cennik za dziecko czy tak samo licza jak doroslego, czy zapewniaja swoj alkohol albo szampana niektorzy daja, czy maja swoje napoje, owoce w cenie. hmm co jeszcze jak przypomne sobie to dopisze