Autor Wątek: Sala weselna "U Sławka" - Nowa Wieś Wielka  (Przeczytany 9374 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ewa_85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011
Sala weselna "U Sławka" - Nowa Wieś Wielka
« dnia: 9 Stycznia 2011, 21:25 »
Kochani,

szukam sali weselnej w okolicach Bydgoszczy na 2011 rok, okazało się że "U Sławka" w Nowej Wsi Wielkiej jest jeszcze kilka wolnych terminów.  Bardzo proszę o Waszę opinię, bowiem jeszcze nigdy tam nie byłam ani też nie wiem jak wygląda przyjęcie weselne w tym miejscu.  Czy ktoś z Was był???

Offline megi4507
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala weselna "U Sławka" - Nowa Wieś Wielka
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Stycznia 2011, 21:09 »
hej ja znam ta sale i jezeli mialabym wyrazić opinie na ten temat to będzie ona rozna: jezeli wesele tak do max 100 osób ok bo więcej ludzi to tłok jedzenie dobre, alkohol mozecie sami sobie zalatwić, ciasto tort oni daję, owoce też, tylko ja bym osobiście zainwestowala w dekoracje na wlasną rękę. Mnie osoboscie sala nie powala na kolana. Jest nowa czysta ale bez polotu.

cena 140 wesele 170 z poprawinami na ten rok - pytalam sie w listopadzie wiec chyba sie duzo nie zmieniło.

Jeśli szukasz lokalu w okolicach bydgoszczy ktory ma podobna lub nawet nizsza cenę co nie odbija się na jakości świadczonych usług to polecam sala Bankiet Łabiszyn restauracja Carina Brzoza.

Jakbyś miala jakies szczegółowe pytania to pisz na priv oki?

Offline moniak1919
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.07.2010
Odp: Sala weselna "U Sławka" - Nowa Wieś Wielka
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Stycznia 2011, 21:34 »
Czytając maila, mam wrażenie, że nie znasz sali lub piszesz o innej Nowej.  Ja miałam tam wesele na 106 osób i było super - niczego nie brakowało.  Jedzenia opór i smaczne.  Znajdziesz inną w tej cenie, ale goście będą głodni.  Co do dekoracji wg mnie bardzo oryginalna.  Mielismy okazję drugi raz bawić się na tej sali - na balu Młodych Par i to za darmo.   Polecam tę salę gorąco.
Monika K.

Offline megi4507
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala weselna "U Sławka" - Nowa Wieś Wielka
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Stycznia 2011, 08:33 »
ile ludzi tyle opini ja się tam bawiłam w 2009 roku na weselu. Może po prostu dla mnie dobre jedzenie to nie wszystko.

Offline elba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Sala weselna "U Sławka" - Nowa Wieś Wielka
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Stycznia 2011, 09:00 »
Ja też jestem tego zdania, że jeden aspekt dobry - jedzenie. Poza tym mili właściciele. I na tym bym zdecydowanie zakończyła. A bawiłam się tam kilka razy - wesele, sylwestra, urodziny.

Każdy ma swoje subiektywne zdanie.

Offline dyzio
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sala weselna "U Sławka" - Nowa Wieś Wielka
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Kwietnia 2011, 08:57 »
Moi drodzy zależy co kto lubi, ciasna sala, obok oczyszczalnia ścieków jak wyjdziesz na fajeczkę to lekki smrodek , jedzenie takie sobie przy smrodku z oczyszczalni nie bardzo smakuje poza tym niestety w tej cenie w Bydgoszczy znajdziesz coś fajnego

Offline rybka321
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2012
Odp: Sala weselna "U Sławka" - Nowa Wieś Wielka
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Kwietnia 2011, 16:40 »
Jestem na etapie szukania sali - planujemy wesele na wrzesień 2012.  Byłam w wielu miejscach i nie podoba mi się Carina w Brzozie ani sala w  Łabiszynie.  Natomiast sala w domu weselnym w Nowej Wsi Wielkiej jest przestronna, ładnie położona i innych atrakcji "nie czułam".  A cena jest bardzo konkurencyjna.

Offline Marcella82
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02,06,2012
Odp: Sala weselna "U Sławka" - Nowa Wieś Wielka
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Kwietnia 2011, 19:48 »
Witam
A zobaczcie jeszcze sale na dziełkach na Osowej Górze-Siedleckiej.  Bardzo fajna przestronna. Pozdrawiam

Offline megi4507
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala weselna "U Sławka" - Nowa Wieś Wielka
« Odpowiedź #8 dnia: 6 Maja 2011, 11:43 »
kolejna piękna sal to dwór w Rojewie ale na przyszły rok pewnie kiepsko z terminami. cena bardzo dobra jak na dzisiejsze warunki.
Poza tym hotel gąsiorek w brzozie jest super obiektem...bawilam sie tam wiele razy i jedzenie pyszne! a Ja lubie dobrze zjeść:-)
A jeżeli chodzi o salę w Łabiszynie radze pojechac tam teraz - jest wyremontowana nowa sala, większa. Ja ciągle mysle i mysle i na pewno wybiore ktores z tych 3 opcjii bo w miescie ceny mnie szokują :-( Przynajmniej tam gdzie mi sie podoba...

Offline Pandi
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala weselna "U Sławka" - Nowa Wieś Wielka
« Odpowiedź #9 dnia: 7 Czerwca 2011, 09:43 »
Jestem na etapie szukania sali - planujemy wesele na wrzesień 2012.  Byłam w wielu miejscach i nie podoba mi się Carina w Brzozie ani sala w  Łabiszynie.  Natomiast sala w domu weselnym w Nowej Wsi Wielkiej jest przestronna, ładnie położona i innych atrakcji "nie czułam".  A cena jest bardzo konkurencyjna.

Mieszkam niedaleko i niestety przyznam racje odnośnie "tych atrakcji" .. w weekend przejeżdzajac poznym popoludniem po calej nowej wsi wielskiej roznosi sie niemiły aromat - oczyszczalnia. Salę widziałam raz na żywo i kilkakrotnie na filmach. W sumie jak na tamte warunki 140 zł wydaje mi się zbyt wygórowaną sumą.

Za 10 zł więcej od osoby udało mi sie zarezerwować sale właśnie w Rojewie, a raczej Dworek Biesiadny :]. Odnosnie terminów-to fakt 2012 jest zapchany :|. Tutaj można zaznaczyć, że ceny są konkurencyjne, bo obiekt cały czas się rozwija, a na dana chwilę efekt jest cudowny!

Carina teraz zaczyna sie remontować, ale trzeba bedzie troche poczekać na efekty - średnio przyjemna opcja wesele przy tak ruchliwej szosie ://.


Offline słonio12
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30,06,2012
Odp: Sala weselna "U Sławka" - Nowa Wieś Wielka
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Września 2011, 08:12 »
Witam.
Szanowni forumowicze , pozwoliłem sobie sprawdzić temat smrodku na sali U Sławka - no i całkowita bzdura - sala piękna i pachnąca nowością, byłam osobiście w zeszłym tygodniu na weselu, rewelacja, nie ma się do czego przyczepić, ja zdecydowałam się na wesele właśnie w tym lokalu, a temat smrodku poszukajcie w Rojewie - tam gdzie powstała spalarnia odpadów organicznych - słodki smaczek ze spalarni rozchodzi się wieczorami po wsi.  Dla tych którzy chcą sprawdzić forumowiczów Megi 4507 i Pandi - proponuję sprawdzić inne posty, które oni zamieszczają - zawsze tajemniczo działają razem, jeden coś napisze, drugi potwierdzi i na odwrót - kim rzeczywiście są ci forumowicze?

Offline Pandi
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala weselna "U Sławka" - Nowa Wieś Wielka
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Września 2011, 09:34 »
Haha .. użytkownikiem, który pisze tyle ile wie ..
Niestety w NWW oczyszczalnia daje sie bardzo we znaki i jakos nie prowadze tutaj spisku z innymi uzytkownikami forum .. Cos nie pasuje, to mi bardzo przykro ..

Offline Pandi
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala weselna "U Sławka" - Nowa Wieś Wielka
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Września 2011, 09:37 »
Witam.
Szanowni forumowicze , pozwoliłem sobie sprawdzić temat smrodku na sali U Sławka - no i całkowita bzdura - sala piękna i pachnąca nowością, byłam osobiście w zeszłym tygodniu na weselu, rewelacja, nie ma się do czego przyczepić, ja zdecydowałam się na wesele właśnie w tym lokalu, a temat smrodku poszukajcie w Rojewie - tam gdzie powstała spalarnia odpadów organicznych - słodki smaczek ze spalarni rozchodzi się wieczorami po wsi.  Dla tych którzy chcą sprawdzić forumowiczów Megi 4507 i Pandi - proponuję sprawdzić inne posty, które oni zamieszczają - zawsze tajemniczo działają razem, jeden coś napisze, drugi potwierdzi i na odwrót - kim rzeczywiście są ci forumowicze?

I tak teraz zauważyłam,  że to Ty chyba nie wiesz kim jesteś, bo raz piszesz w formie męskiej a raz w żeńskiej - to jest dopiero dziwne !  ??? ??? ???