Autor Wątek: Dj Polack (Jacek Polak)  (Przeczytany 11372 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline minia

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.09.2009
Dj Polack (Jacek Polak)
« dnia: 27 Lipca 2009, 00:53 »
Czy ktos ma jakies informacje o weselach prowadzonych przez tego Pana? Nic nie moge o Nim znalezc a bedzie gral u Nas na weselu.  z giry bardzo dziekuje!

Offline słonik

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dj Polack (Jacek Polak)
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Września 2009, 21:06 »
witam,
już jesteś po weselu to może jakaś mała relacja, bo sama jestem w trakcie szukania DJ
jak się spisał ten DJ?

Offline Dalia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010
Odp: Dj Polack (Jacek Polak)
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Marca 2010, 21:05 »
Ja też mam Jacka.
Dzwoniłam po jego dotychczasowych klientach i same pozytywy.  Zresztą rozmowa w 6 oczu też dała pozytywne wibracje.  Umowa spisana, dużo dobrych i ciekawych pomysłów.  Najważniejsze że nie jest konfliktowy i ma gadane a to baardzo ważne. 

Offline Kurdybanek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • data ślubu: 03.07.2010
Odp: Dj Polack (Jacek Polak)
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Kwietnia 2010, 08:32 »
Dalia kiedy masz wesele, bo u nas też najprawdopodobniej zagra DJ Polack, a wtedy to dobra sposobność do wymienienia doświadczeń :)

Offline Dalia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010
Odp: Dj Polack (Jacek Polak)
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Kwietnia 2010, 22:12 »
ja mam 4 września 2010 a ty?

Offline Kurdybanek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • data ślubu: 03.07.2010
Odp: Dj Polack (Jacek Polak)
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Kwietnia 2010, 10:44 »
my mamy 3 lipca 2010 i już zaklepaliśmy DJ Polacka na ten termin, a pod koniec maja mamy z nim spotkanie! Dam znać jak wyszło wesele :)

Offline Kurdybanek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • data ślubu: 03.07.2010
Odp: Dj Polack (Jacek Polak)
« Odpowiedź #6 dnia: 6 Lipca 2010, 10:13 »
OK my już jesteśmy po weselu i jeżeli ktoś będzie miał ochotę zatrudnić na swoim weselu DJ Polacka to tylko możemy szczerze polecić!!!! Bawili się wszyscy, starzy, młodzi, pół młodzi i Młoda Para! Jacek wesele prowadzi w sposób bardzo profesjonalny, integruje ze sobą rodziny Młodych poprzez różne zabawy, a i oczepiny zrobione były bez żadnych durnych zabaw a wszyscy bawili się po prostu rewelacyjnie!Jeżeli ktoś ma jakieś pytania co do DJ Polacka to piszcie!!! POLECAMY!!!!!!GWARANCJA DOBREJ ZABAWY!!!!

Offline rembi
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dj Polack (Jacek Polak)
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Sierpnia 2010, 17:38 »
cześć,

Dj Polack grał na naszym weselu 14 sierpnia.  Nasi goście i my wraz z nimi bawiliśmy się wspaniale !! Spokojnie możemy wszystkim polecić Dj Jacka Polaka.  Świetnie potrafi prowadzić uroczystość weselną i gra naprawdę rewelacyjną muzykę.  Muzyką potrafi łączyć pokolenia oraz rodziny Młodych.  Jacek Polak jest gwarancją dobrej zabawy.  Szczerze polecamy !! :)

Offline magda.lena1000
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Dj Polack (Jacek Polak)
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Września 2010, 16:39 »
Z wielką przyjemnością polecam tego Dj.  Wzięliśmy go bez wcześniejszego sprawdzenia i jesteśmy w 100% zadowoleni.  Już po telefonie z zapytaniem o termin wiedziałam, że to jest odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.  Na spotkaniu przed weselem ustaliliśmy wszystkie szczegóły, mieliśmy wpływ na muzykę, w jakiej formie ma być podziękowanie dla rodziców.  Jacek służył dobrą radą i w fachowy sposób doradził nam jak może wyglądać np.  podziękowanie dla rodziców.  Posiada on naprawdę ciekawy i śmieszny zestaw zabaw na oczepiny:) Wszystko jest kwestią do dogadania! Dużym atutem jest fakt, iż jest to człowiek bardzo komunikatywny i z duża charyzmą co powoduję, że na weselu oprócz Dj'a mieliśmy w gratisie też wodzireja:) Na weselu goście bawili się świetnie, a rozpiętość wieku była duża.  Potrafił tak zagrać, że na parkiecie byli i młodzi i starsi.  Kilku naszych znajomych planuje ślub w przyszłym roku i jedni już go zarezerwowali a drudzy mają w planach więc jeśli ktoś się waha niech to będzie dla niego zachętą.  Wesele odbyło się w okolicach Gniezna i ludzie z obsługi sali nam powiedzieli, że wiele już widzieli ale nasz Dj bije na głowę innych.  Wiem, że Dj ten ma numery telefonów par u których grał i  które wyraziły chęć ewentualnej jego rekomendacji więc jeśli ktoś się waha zawsze może poprosić od niego o numer tel.  ja z cała pewnością potwierdzę wszystko to co napisałam na tym forum.

Offline fkmar

  • Cleo&LeoFOREVER
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 84
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17/06/2011
Odp: Dj Polack (Jacek Polak)
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Września 2010, 08:40 »
ja mam ślub za rok ale juz rozmawialam z dj polackiem i robi bardzo dobre wrażenie niczego nie ukrywa moża zobaczyć sprzęt nagłośnienie, płyte z wesela, podpisać umowe za niską zaliczką także same pozytywy

Offline pakle
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.08.2011
Odp: Dj Polack (Jacek Polak)
« Odpowiedź #10 dnia: 3 Października 2010, 18:30 »
Witam!

Ja też jestem po rozmowie z tym oto zachwalanym Panem i nie pozostało mi nic innego jak podpisać się pod tym co pisały poprzedniczki  :)
Było to moje 3cie spotkanie i krótko powiem - powalił konkurentów bez dwóch zdań! Także już chyba na tym poszukiwania się zakończą i decydujemy się na podpisanie umowy  ;D

Serdecznie polecam!

Offline fkmar

  • Cleo&LeoFOREVER
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 84
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17/06/2011
Odp: Dj Polack (Jacek Polak)
« Odpowiedź #11 dnia: 3 Października 2010, 19:26 »
ja tak samo umowa tez juz podpisana:)!

Offline pakle
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.08.2011
Odp: Dj Polack (Jacek Polak)
« Odpowiedź #12 dnia: 3 Października 2010, 19:36 »
No to super!
Cieszę się, że ktoś też podjął decyzję - to tylko utwierdza w przekonaniu że miało się dobre odczucia!

 ;D

Offline skulaq
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.08.2011
Odp: Dj Polack (Jacek Polak)
« Odpowiedź #13 dnia: 3 Października 2010, 20:36 »
Z narzeczonym też podpisaliśmy dziś umowę z Jackiem.  Zrobił na nas bardzo dobre wrażenie i stwierdziliśmy, że to właśnie człowiek, którego szukamy.

P. S.  Pakle, chyba widziałyśmy się dzisiaj w Irish Pubie ;)

Offline fkmar

  • Cleo&LeoFOREVER
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 84
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17/06/2011
Odp: Dj Polack (Jacek Polak)
« Odpowiedź #14 dnia: 3 Października 2010, 21:00 »
tez mialam byc dzis w irishu ale nie moglam wiec juz wczoraj podpisalam, ciesze sie ze wszystkie mamy takie samo wrazenie, czyli nie moze byc mylne:)

Offline pakle
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.08.2011
Odp: Dj Polack (Jacek Polak)
« Odpowiedź #15 dnia: 3 Października 2010, 21:08 »
Taaaak! Skulaq - jeśli macie 6go i dziś podpisywaliście - to na pewno się widzieliśmy =)

Mi pomocą służyli rodzice, dlatego że mój przyszły mąż na statku =(
Ale jestem bardzo zadowolona nie tylko ze względu na swoje odczucia - ale również rodziców =) Bo wiadomo, że na weselu są zarówno młodzi ludzi jak i te starsze pokolenia - więc nie możemy patrzeć tylko ze swojego punktu widzenia.

Po tym spotkaniu jeszcze bardziej nie mogę się doczekać! Samo spotkanie podkręciło oczekiwanie =D Moja Mama powiedziała do P.  Jacka że jeśli na weselu będzie wszystko tak, jak Nam super opowiedział i zaprezentował to będzie bajka - odpowiedział, że nie może być inaczej =D

Offline skulaq
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.08.2011
Odp: Dj Polack (Jacek Polak)
« Odpowiedź #16 dnia: 4 Października 2010, 13:26 »
Aż żałuję, że nie zabrałam mamy na to spotkanie.  Bo jak na razie to trochę kręci nosem na DJa, ale teraz to już za późno hehe.  Po tym co wczoraj zobaczyłam i usłyszałam, wiem, że będzie dobrze :)

Offline pakle
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.08.2011
Odp: Dj Polack (Jacek Polak)
« Odpowiedź #17 dnia: 5 Października 2010, 15:10 »
Umówiłam się na podpisanie umowy =D

Offline KasiaPatryk
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Rewelacyjny DJ - Dj Polack (Jacek Polak)
« Odpowiedź #18 dnia: 5 Października 2010, 18:19 »
Witam.  Mieliśmy wesele 25 września 2010 roku, Jacuś grał na Naszym weselu. . . od czego by tutaj zacząć?! Hmm chyba najważniejsze to od tego, że jest to facet, który zna się na swojej pracy to po pierwsze, po drugie potrafi rozkręcić towarzystwo (niezależnie ile mają lat, czy są uśmiechnięci, zmęczeni czy też  zestresowani), a po trzecie nie było wolnej chwili, aby była cisza bez muzyki - zawsze coś grało.  Dobranie utworów, które grały i grzały towarzystwo na parkiecie, były profesjonalne.  Powiem szczerze, że zostawiliśmy - zaufaliśmy Jackowi - w Jego rękach co ma grać, kiedy i jakie utwory.  Jeśli miała bym wybierać jeszcze raz orkiestra czy dj-a, wybrała bym Jacusia DJ!!!!
 :)  :)  :) JACEK DZIĘKUJEMY CI Z CAŁEGO SERCA, ZA WSZYSTKIE KONKURSY - REWELACYJNE, WSPANIAŁĄ MUZYKĘ I ZA TO, ŻE TO BYŁEŚ TO TY :) :) :) Polecamy!!!!!!! Serdecznie pozdrawiamy!!!

Offline Dalia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010
Odp: Dj Polack (Jacek Polak)
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Stycznia 2011, 23:45 »
u nas niestety goscie  sie nie bawili, nie zostali wyrwani z krzesełek.... a oczepiny zostały skrócone bo było "aż" tak fajnie.

Offline fkmar

  • Cleo&LeoFOREVER
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 84
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17/06/2011
Odp: Dj Polack (Jacek Polak)
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Stycznia 2011, 21:01 »
a mozesz napisac cos wiecej? dlaczego? gral zla muzyke, nie zachecal do tanca? co zle robil?

Offline Dalia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010
Odp: Dj Polack (Jacek Polak)
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Stycznia 2011, 01:39 »
Jacek nie złapał kontaktu z gośćmi. Muzyka była ok.

Offline fkmar

  • Cleo&LeoFOREVER
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 84
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17/06/2011
Odp: Dj Polack (Jacek Polak)
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Czerwca 2011, 12:06 »
jestesmy juz po weselu z dj polackiem i mozemy go polecic w 100 %. jest swietny!!

Offline M-J-K
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • data ślubu: 10.09.2011
Odp: Dj Polack (Jacek Polak)
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Sierpnia 2011, 18:00 »
u nas też gra Jacek Polak. Jestem bardzo ciekawa jak to będzie. Jak szukałam do Niego kontaktu (został on nam polecony przez znajomą, i wiedzieliśmy tylko jak się nazywa) to napisałam do forumowiczów i dostałam tel. ze słowami polecenia, więc wydaje mi się, że będzie ok :)

Z reszta do TEGO dnia juz tuż tuż, więc zapewne napiszę jak było :)

Offline pakle
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.08.2011
Odp: Dj Polack (Jacek Polak)
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Października 2011, 20:56 »
Witam wszystkich!

Nasze wesele z udziałem Jacka odbyło się w sierpniu =)
I powiem tak. . . nie wiem czego Wam naobiecywał podczas spotkań ale u Nas spełnił to w 150%! No dobra - w 200% =)

JACKU! Wielkie dzięki jeszcze raz za tak profesjonalnie poprowadzoną imprezę! Za to że goście bawili się do ostatniej minuty! I co najważniejsze zaznaczę - WSZYSCY goście.  Nie tylko młodzi przy Bani u Cygana ale również to starsze grono przy Gdzie się podziały tamte prywatki =)

Wszystkie konkursy poprowadzone z klasą! Z poczuciem humoru i przede wszystkim wspaniałym wyczuciem!
Naprawdę jesteśmy tak zadowoleni z całej oprawy muzycznej, że w sumie to brakuje słów żeby to opisać!

POLECAMY Jacka z czystym sumieniem i wielką chęcią!!

Pozdrowienia dla Jacka! Życzymy mu takich super Państwa Młodych ja MY i Gości takich jak Nasi :):):)
Paulina i Darek.

Offline M-J-K
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • data ślubu: 10.09.2011
Odp: Dj Polack (Jacek Polak)
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Października 2011, 07:20 »
My też z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że Jacek spisał się w pełni... Jesteśmy z naszego wesela niesamowicie zadowoleni. I nie tylko my, ale i reszta gości. Nie było ani jednej osoby, która powiedziałaby cokolwiek złego.

Szczerze zachęcam do tego, aby i u SWas na weselu grał Jacek. To gwarancja udanej zabawy :))