Autor Wątek: zespol hors i scatt  (Przeczytany 7079 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ajka85

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 634
  • Płeć: Kobieta
  • Miłość, miłości jakże pięne bramy
  • data ślubu: 21.08.2010
zespol hors i scatt
« dnia: 8 Marca 2009, 20:39 »
prosze o opinie o tych zespolach, jesli watek yl poruszany( nie znalazlam) prosze o przeniesienie :)

Offline elemelka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 12356
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010
Odp: zespol hors i scatt
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Kwietnia 2009, 22:12 »
my się zdecydowaliśmy na zespół Hors :)fajnie grają, więc mam nadzieję , że wszystko będzie dobrze, szczegółowa relacja za rok ;)


Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: zespol hors i scatt
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Kwietnia 2009, 14:20 »
Moim zdaniem dobrze zrobiłaś. Słyszałem ich kilkakrotnie i byłem pod wrażeniem.

Offline Tritheme
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 2011
Odp: zespol hors i scatt
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Lutego 2010, 14:47 »
Cytat: elemelka link=topic=14358. msg884825#msg884825 date=1239739952
my się zdecydowaliśmy na zespół Hors :)fajnie grają, więc mam nadzieję , że wszystko będzie dobrze, szczegółowa relacja za rok ;)

Hej, jak będziesz po weselu daj znać jak spisał się zespół Hors.  Właśnie wczoraj podpisaliśmy z nimi umowę ;)

Offline lechu

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 13.05.2011
Odp: zespol hors i scatt
« Odpowiedź #4 dnia: 1 Marca 2010, 20:57 »
Jak wyglądają cenowo?

Offline ajka85

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 634
  • Płeć: Kobieta
  • Miłość, miłości jakże pięne bramy
  • data ślubu: 21.08.2010
Odp: zespol hors i scatt
« Odpowiedź #5 dnia: 2 Marca 2010, 06:42 »
jak sie pytalam w zeszlym roku o ceny na ten rok to hors mial 3200 a scatt 3400

Offline ineeze

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 601
  • Płeć: Kobieta
  • Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest....
  • data ślubu: 2o.o6.2oo9[
Odp: zespol hors i scatt
« Odpowiedź #6 dnia: 2 Marca 2010, 12:27 »
Przed slubem tez bralam pod uwage zespol Hors, ale nie pamietam jakie mieli stawki na 2009 rok.

Offline mdoria
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Dawno po
Odp: zespol hors i scatt
« Odpowiedź #7 dnia: 2 Marca 2010, 15:02 »
Witam słuchajcie jeśli ktoś szuka zespołu typowo chałturniczego to gorąco polecam . Typowo weselna orkiestra brzęczą a jaki fałsz tej wokalisty i darcie nie śpiew noi ten alkohol dobrze że dali radę do końca. Zawiodłam się bardzo szukałam czegoś profesjonalnego a tu amatorka w pełnym tego słowa znaczeniu nie dajcie się oszukać to żadni profesjonaliści.

Offline ajka85

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 634
  • Płeć: Kobieta
  • Miłość, miłości jakże pięne bramy
  • data ślubu: 21.08.2010
Odp: zespol hors i scatt
« Odpowiedź #8 dnia: 2 Marca 2010, 16:15 »
a o ktorym zespole dokladnie mowisz?? jesli chodzi o Hors to ja sie nie milo zaskoczylam na ich probie, gdzie wiedzieli,z e mamy przyjechac a piwka sie walaly po podlodze...

Offline ineeze

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 601
  • Płeć: Kobieta
  • Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest....
  • data ślubu: 2o.o6.2oo9[
Odp: zespol hors i scatt
« Odpowiedź #9 dnia: 2 Marca 2010, 21:03 »
No to nieładnie, alkohol w dużych ilościach zniweczy nawet największy talent  ;D

Offline elemelka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 12356
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010
Odp: zespol hors i scatt
« Odpowiedź #10 dnia: 2 Marca 2010, 21:22 »
ajka, jestem zaskoczona tym co piszesz. My mamy zespół Hors zamówiony na lipiec, nie wiem kiedy pytałaś o ceny, my w kwietniu 2009 r. podpisywaliśmy umowę na 2800 zł. Byliśmy u nich na próbie, była jeszcze jedna z nami para, która też się zdecydowała na nich na sierpień tego roku, zrobili na nas bardzo dobre wrażenie, jeśli chodzi o alkohol  to wokalistka nawet bez pytania powiedziała nam, że my na stole wódki nie stawiamy bo oni są w pracy. Byliśmy też ich oglądać na żywo na weselu, ludzie się bardzo fajnie bawili :)wiadomo, że nie przewidzi się każdej sytuacji, ale zespół zrobił na nas takie dobre wrażenie, że jakoś jestem spokojna :)
mdoria sorry ale jakoś nie wierzę ludziom którzy w pierwszym poście pojawiają się w konkretnym wątku, żeby kogoś gnoić, pytanie tylko komu zespół odbiera ostatnio najwięcej klientów?
pozdrawiam :)


Offline ajka85

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 634
  • Płeć: Kobieta
  • Miłość, miłości jakże pięne bramy
  • data ślubu: 21.08.2010
Odp: zespol hors i scatt
« Odpowiedź #11 dnia: 3 Marca 2010, 07:04 »
my bylismy w lutym albo w styczniu z mariuszem, moze doliczyli tez prowizje dla niego?? Nie wiem. Co do ich grania nie mam watpliwosci, ze robia to dobrze, ale na probie bylo duzo piw, tymbardziej bylo to niesmaczne, ze w domu byly male dzieci. Zreszta powiedzialam im to, ze nie podoba mi sie takie podejscie do klienta, to wtedy wlasnie wokalistka powiedziala, ze na weselu MOGA w ogole nie pic alkoholu. Co do jednego sie zgodze, fajnie graja i mysle, ze nie masz sie czym przejmowac. My zdecydowalismy sie na Scatta z powodu bardziej wyrazniej barwy glosu i jak dla nas po prostu byli lepsi. Ale Hors takze rozwazalismy.

Offline elemelka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 12356
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010
Odp: zespol hors i scatt
« Odpowiedź #12 dnia: 3 Marca 2010, 18:29 »
rozumiem, że Mariusz to jakiś agent? dobrze wiedzieć o tej sytuacji to będę wyczulona i jasno się sprawę postawi ;)
a tak z ciekawości to scatt skąd jest bo mi wyskakuje w googlu z Gorzowa zespół


Offline ajka85

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 634
  • Płeć: Kobieta
  • Miłość, miłości jakże pięne bramy
  • data ślubu: 21.08.2010
Odp: zespol hors i scatt
« Odpowiedź #13 dnia: 3 Marca 2010, 19:38 »
Tak, Mariusz to agent, Scatt nie mas wojej strony, mieszkaja niedaleko Horsow, ale miejscowoscie dokladnie nie pamietam

Offline Tritheme
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 2011
Odp: zespol hors i scatt
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Lipca 2010, 21:06 »
Cytat: Tritheme link=topic=14358. msg1185299#msg1185299 date=1267364861
Cytat: elemelka link=topic=14358.  msg884825#msg884825 date=1239739952
my się zdecydowaliśmy na zespół Hors :)fajnie grają, więc mam nadzieję , że wszystko będzie dobrze, szczegółowa relacja za rok ;)

Hej, jak będziesz po weselu daj znać jak spisał się zespół Hors.   Właśnie wczoraj podpisaliśmy z nimi umowę ;)

Witaj, i jak spisał się zespół Hors ?

Pozdrawiam i GRATULUJE !!!! :)

Offline elemelka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 12356
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010
Odp: zespol hors i scatt
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Lipca 2010, 22:39 »
hej:)

nie mam większych zastrzeżeń:)
mi sie wydawało, że robią trochę za długie przerwy, ale goście i kamerzysta czy kelnerzy mówili, że ok, więc spoko:)
grali różnorodna muzykę, były dedykcaje, bawiliśmy się do 5.30:)


Offline foszek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.06.2012
Odp: zespol hors i scatt
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Października 2010, 09:41 »
Proszę o nowe opinie o zespole Hors.  Grali u kogoś ostatnio?

Cały czas nie mogę się zdecydować czy ich zamówić. . .

Offline Minimoni
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24-08-2012
Odp: zespol hors i scatt
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Października 2012, 11:58 »
Ale niezły zbieg okoliczności  :D Nie wiem, czy akurat komuś pomogę, ale dosłownie w ostatnim okresie 29-09-2012 i teraz 20-10-2012 byłam na weselu w okolicach Wolbromia - Olkusza, na którym grał zespół SKAAT BAND (podobno dawny SKATT).  Powiem krótko : R E - W E - L A - C J AAAA.  Obydwa wesela były 2-dniowe repertuar tak różnorodny i zaskakujący, że cała nasza grupka była w szoku (jestem osobą młodą z przedziału 22-28).  Wokalistka bardzo dobra, a oprócz niej śpiewa jeszcze 3 gości.  Są na tyle elastyczni, że gdy dowiedzieli się, że wśród gości będą osoby z zachodniej granicy - przygotowali specjalnie piosenkę Neny w niemieckiej wersji językowej - wiem to od państwa młodych.  Nie będę się więcej rozpisywać, bo ktoś pomyśli, że robię celową reklamę, ale naprawdę zabawa była superr.  Dla porównania w ubiegłym roku miałam okazję być na weselu z zespołem HORS i powiem tylko tyle, że nie ma porównania.  Wokalistki, to niebo i ziemia - oczywiście na korzyść SKATÓW.

Offline slonko231
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.2012
Odp: zespol hors i scatt
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Grudnia 2012, 21:03 »
Czesc! Na moim weselu, w czerwcu 2012, grał zespół HORS i byli rewelacyjni!!! Grają bardzo różnorodną muzykę plus uwzględniają wszystkie życzenia młodych odnośnie muzyki (zagrali nam kawałek m. in.  the Cure, Leonarda Cohena, o które poprosiliśmy), organizacji zabawy, dużo dobrych rad i dużo inicjatywy.  Goście byli zachwyceni, a my tym bardziej :) Przerwy były krótkie, grali długo, do ostatniego gościa:).  W ogóle fajni ludzie, fajny kontakt.  Pozdrawiam.  W razie pytań, proszę o kontakt.

Offline justaisebys
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.09.2013
Odp: zespol hors i scatt
« Odpowiedź #19 dnia: 16 Września 2013, 19:48 »
I my rownież szczerze polecamy zespół muzyczny Hors! Nie zgadzam sie z żadną negatywną opinią na ich temat.  Dopiero co jesteśmy po naszym weselu i naprawdę wyrazy uznania dla zespołu.  Bawili sie wszyscy swietnie i starsi i młodsi.  Mimo ze sala taneczna znajdowała sie poniżej sali restauracyjnej nie musieliśmy sie martwić o moderację imprezy.  Pełen profesjonalizm, pozdrowienia od pary młodej i wszystkich gości! Mamy nadzieje ze do rychłego zobaczenia;-)
Justyna i Sebastian
14 września 2013
Pałac Czarny Las